Bitcoin Haberleri

Bitcoin fiyatı 9.800 dolara doğru düşüyor!

ABONE OL:

Bitcoin fiyatında beklenenden kötü fiyat seviyesi devam ediyor. Yatırımcılar beklediklerinden daha fazla düşüş olduğudan şikayet ederken, bazıları ise fiyatların daha kötü seviyeye gelebilecek olduğunu ve daha düşük fiyat seviyelerinin ortaya çıkabilecek olduğunu düşünmeye başladılar. Fiyatın neden dolayı 10.000 dolar seviyesi altına gerilediği hakkında ise yatırımcıların aklında bazı soru işaretleri var.

Bitcoin fiyatı ne kadar düşer ise yatırımcılar o kadar büyük kayıplar yaşıyorlar. Bitcoin 9.850 dolara kadar gerilemiş olan fiyatı nedeniyle yatırımcılarına zor zamanlar yaşatırken fiyatın ne kadar süre daha gerileyecek olduğu hakkında soru işaretleri şimdiden boy gösteriyor. 

Kripto paraların en büyükleri arasında ilk sırayı almış olan BTC’nin böylesine büyük bir düşüş ile karşılaşmasından sonra fiyatların daha çok düşmesi beklenir ve piyasada ayı piyasasının tekrar başlamasının mümkün olduğu tartışılır. Yatırımcılar kripto para birimi fiyatlarının değişebilecek olduğunu düşünerek satışlar yapar ve panik satışlarda rekorlar kırılabilir. Bitcoin’in yakın zamanda ne kadar düşeceği merak edilirken yatırımcılar fiyatın daha çok düşebilecek olduğunu düşünüyor ve analistler yakın zamanda düşüşlerin tam tersi bir eylem içerisine girecek olduğunu ve fiyatların yükselecek olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin düştüğü sürece altoinler kendi etkisini korurken bugün ise altcoinlerde düşmeye başladı.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bu Altcoinler Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu