Bitcoin Haberleri

Bitcoin Fiyatı Grafiklere göre Nisan 2021’e kadar 100.000 Dolar’a Çıkabilir

Bitcoin, tarihinde ilk kez 42.000 Dolar gibi bir seviyeye ulaştı. Fakat aşırı yüksek votaliteye bağlı olarak bitcoin’in 30.000 Dolar’a düştüğüne de tanıklık etti. An itibarıyla birçok farklı engel ve unsur, amiral gemisi olarak lanse edilen dijital varlığın kurtarılmasını 40.000 Dolar seviyesine alacaktır.

Grafikler doğru analiz edildiğinde 100.000 dolar gibi bir rakam karşımıza çıkıyor ve hem analistlerin hem de tüccarların ön görüsü de bu rakama bir hayli yakın. 2021’e kadar beklenen bu ve bizler de sabırla bekleyip yıl sonu neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

100.000 Dolar için %700 Toplaması Şart!

Bitcoin
https://www.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Kuruluşundan bu yana tam olarak 3 yarılanma geçirdiğini ifade etmek gerekiyor. Yarılanma, normal bir değerde 4 yılda bir kez gerçekleşmek durumundadır. Fakat BTC buna uygunluk sağlayabilmiş değil. Yarılanma sürecini takip edecek olursanız eğer patlayan bir boğa koşusunun habercisi olduğunu sizler de rahat bir şekilde ön görüyor olacaksınız.

An itibarıyla beklenen ve daha da önemlisi hedeflenen de tam olarak budur. Eğer tüm bu şartlar sağlanır ve uygunluk gösterilirse Bitcoin’i izlemek emin olun bir hayli keyifli olacak. Analistlerin beklentileri de bu yönde ve Bitcoin’in bu konuda hiç sorun yaşamadan başarılı olacağını ve kendilerini yanıltmayacağını düşünüyor ve ifade ediyorlar.

Bitcoin Yarılanmasını Ne gibi Bir Etki Yaratıyor?

Bitcoin Halving Nedir? Ne Zaman Gerçekleşir?

Bitcoin yarılanma süreci sonrası her daim yükselişe geçti ve bunu anlamak zaman zaman güç bir hal aldı. Fakat artık bu durumun tespiti yapılmış durumda. İlk yarılanma sonrası %740 oranında toparlanması yaklaşık olarak 126 günlük sürece yayıldı. Kasım 2013’e döndüğümüzde ise 1.126 Dolar’a yükseldiği yarılanma ile birlikte %8.000’n üzerinde bir yükselişe imza attı.

2021 yılında Bitcoin’den büyük bir çıkış bekleniyor ve aslında daha önce de bu tür çıkışları yani ralli dediğimiz olayı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi. Yeni dönemde de analistlerin güveni tam ve zaten detaylı bir araştırma yapıldığında listelerinde Bitcoin’e çoğu zaman yer verdiklerini sizler de göreceksiniz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu