Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Bitcoin; dünya genelinde en fazla işlem gören kripto para. Bu kadar değerli bir para olmasının nedeni; gizlilik politikası. Yazılımı gereği Bitcoin; hiçbir işlemi 3. Bir kişi ile paylaşmıyor. Kimde ne kadar Bitcoin var bilmek mümkün değil ve bu bilgi herhangi bir devlet ile de paylaşılmıyor. Bunun yanı sıra; Bitcoin işlemleri de gizli. Kime ne gönderildi, ne alındı bilmek mümkün değil. Kayıtlar tabii ki tutuluyor, üstelik birden fazla noktada olduğu için kaybolması da mümkün değil ancak bilgi paylaşımı kesinlikle yasak. Bu durum yatırımcıların her gün Bitcoin’e olan sempatisini arttırıyor.

Bitcoin 15.000 Dolar Olur Mu?

Bitcoin her sene belirli dönemlerde durulur ve belirli dönemlerde de artışa geçer. Bu sene sonunda da Bitcoin için %25 oranında bir artış beklentisi yatırımcı ve ekonomist çevreler tarafından bekleniyor. Şu anda 10.921 Dolar olan Bitcoin; sene sonunda 12.000 Dolar seviyelerinde olacak gibi görünüyor. 2020 döneminde ise artış 15.000 Dolar seviyelerine yükselebilir.

Dönemsel olarak gerçekleşen hızlı alımlar da Bitcoin alımının artmasına ve Bitcoin değerinin daha da katlanmasını sağlayabilir. Bu durumda Bitcoin hızlı bir şekilde 15.000 Dolar seviyelerini görecektir. Yakın bir dönemde ise bunun mümkün olduğunu söylemek güç; şu anda yukarı yönlü bir hareket izliyor olan Bitcoin; bir süredir belirli bir aralıkta devamlılığını sürdürüyordu. Artışın yıl sonuna doğru gerçekleşmesi bekleniyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto para madenciliğine ilgi azalma eğiliminde

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu