Bitcoin Haberleri

Bitcoin fiyatı rekora mı gidecek?

Bitcoin fiyatında son dönemde beklenmedik gelişmeler yaşandı. Kripto para piyasası giderek daha fazla arttı ve yatırımcılar istediklerine sonunda ulaştılar. Bitcoin fiyatı düştüğü seviye olan 10.000 dolar seviyesine kısa süre içerisinde geri dönmemiş olsa bile bugün artık neredeyse 10.000 doları görmeye hazır sayılır. Bitcoin fiyatında %15 ve üzerinde yaşanan artış devam ederken, kripto para sahipleri ise bu artışların devam etmesini istediklerini ve bu artışların bir süre daha böyle devam ederse kazançların istenen fiyat seviyesine artmış olacak olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatında 9.300 dolara düşüş olması aslında 220 dolar kadar küçük bir anlık fiyat kaybı sonrasında yaşandı. Bitcoin fiyatında 9.300 dolar seviyesi önemli olsa da 10.000 dolar seviyesine henüz bir süre daha beklemek gerek gibi.

Kripto para yatırımcılarının bu dönemde fiyatların düşmesi ve yükselmesi arasındaki farkları iyi anlaması ve piyasa hacmi konusunda piyasayı yakından izlemesi yatırımcılar için son derece önemli fiyat gelişmelerinden bir tanesi. Piyasa eğer ki 10 bin dolar seviyesine kadar yükselir ise yeni bir rekor kırılacak kadar büyük gelişmeler olabilir ve bu sebeple de piyasa hacmi giderek daha fazla artabilir.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün