Anasayfa Analiz Bitcoin Fiyatı Yavaş Yavaş Düşüyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Bitcoin Fiyatı Yavaş Yavaş Düşüyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Analiz

Yavaş yavaş düşüşe geçtiği görülen Bitcoin (BTC) fiyatı için hangi seviyeler bekleniyor? İşte ayrıntılar...

Bitcoin Fiyatı Yavaş Yavaş Düşüyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Bitcoin (BTC) fiyatı 27.500 dolarlık direnci kırmak için mücadele ediyor. Bitcoin fiyatı yavaş yavaş düşüşe geçiyor ve önümüzdeki oturumlarda 26.200 dolarlık destek seviyesini tekrar ziyaret edebilir.

  • Bitcoin fiyatı 27.500 dolarlık direnci kırmak için mücadele ediyor. 
  • Fiyat 26.800 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 26.810 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti 27.500 doların altında mücadele etmeye devam ederse 26.800 doların altında bir düşüş dalgası başlatabilir.

Bitcoin fiyatı 27.500 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmak için güç kazanmak üzere birkaç girişimde bulundu. Fakat Bitcoin fiyatı yükselmeye devam edemedi ve FED'in faiz oranı kararının ardından yavaş yavaş düşüşe geçti.

FED, oranları yüzde 5,5’te sabit tuttu ve bu Bitcoin'i fazla etkilemedi. Fiyat şu anda 27.200 dolar seviyesinin altına doğru ilerliyor. Bitcoin fiyatı 26.800 doların ve 100 saatlik Basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 26.810 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.

Bitcoin Fiyatı Yavaş Yavaş Düşüyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Fiyat trend çizgisinin üzerinde sabit kalırsa tekrar yükselebilir. Yukarı yönde ilkj direnç 27.280 dolar seviyesine yakın. İlk büyük direnç 27.500 dolar bölgesine yakın. Bunun üzerinde fiyat yükseliş ivmesi kazanabilir.

Bir sonraki kilit direnç 28.200 dolar seviyesine yakın olabilir. 28.200 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı 29.500 dolarlık dirence doğru itebilir. Daha fazla kazanç, önümüzdeki günlerde 30.000 dolar seviyesine doğru bir hareket gerektirebilir.

Bitcoin Fiyatı için Düşüş Senaryosu

BTC fiyatı 27.280 dolarlık direncin üzerinde yeni bir yükseliş başlatamazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 26.855 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki büyük destek 26.800 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın.

Aşağı yönlü bir kırılma ve 26.800 dolar seviyesinin altında kapanış, daha fazla düşüş hareketini tetikleyebilir ve fiyat bir sonraki destek olan 26.200 dolara doğru düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Bitcoin Fiyatı Yavaş Yavaş Düşüyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar