Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri

Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Devam Ediyor

Bitcoin fiyatı bugün yeni bir ralliye öncülük ediyor ve BTC şu anda günlük en düşük seviyesi 11.580 dolardan 11.888 dolara kadar çıktı. BTC hala artmaya devam edebiliyor ve gece saatlerinde 12 bin doların üzerine çıkabilir. Ethereum’da şu anda dünkü gibi 400 dolara çok yakın işlem görüyor ve yükseliş hareketini sürdürüyor.

Dünkü fiyat analizimizde Bitcoin fiyatında 11.500 doların üzerinde günlük kapanış olursa daha fazla kazançların elde edileceğinden bahsetmiştik. Ve bugünkü mini ralli tam da bu tahmini doğruladı ve BTC şu anda 11.800 doların üstüne işlem görmeye ve yükselmeye devam ediyor. Kripto para piyasasının toplam değeri de Bitcoin, Ethereum ve diğer altcoinlerin yükselmesiyle artıyor.

https://www.tradingview.com/markets/cryptocurrencies/global-charts/

Bitcoin Fiyat Analizi:

Bitcoinin dünkü ve bugünkü fiyat performansına rağmen BTC hala 12 bin doların altında işlem görüyor. Kısa süreli bakacak olursak, fiyat 2 Ağustos’ta görülen 12.130 dolar seviyesinden hala 242 dolar geride. 12.130 dolar seviyesi ise şu anda 12 bin dolar ile birlikte büyük bir direnç görevi görüyor. BTC bu seviyelerin üstüne çıkarsa ilerleyen zamanlar çok daha fazla yükselebilir.

Ethereum Fiyat Analizi:

Ethereum teknik açıdan hala güçlü duruyor. 20 Temmuz’da ortaya çıkan keskin ve şu anda da devam eden keskin yükseliş trendi hala sağlam duruyor. Kısa süreli bakacak olursak ETH 2 Ağustos’ta görülen 415 dolarlık yerel yüksek seviyesinden hala 15-16 dolar geride. 415 dolar seviyesi şu anda güçlü bir direnç görevi görüyor ve boğalar ilerleyen zamanlarda bu seviyeyi kırmayı hedefliyor. Günlük ve 4 saatlik grafiklerde görülen higher low’lar ile birlikte ETH piyasasında boğaların kontrol altında olduğu açıkça ortadadır.

“Bitcoin 10.500 Doların Üzerinde Olduğu Sürece Altcoinler Yükselecek” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-10-500-dolar-altcoinler-yukselecek/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu