Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin Fiyatı Yüzde 3.3 Düştü

CoinMarketCap verileri Bitcoin fiyatının son 24 saatte %3.3 oranında düşüş gösterdiğini doğruluyor. Veriler, kripto para biriminin düşüşünün devam edip etmeyeceği iddialarına da bir yanıt verir nitelikte. Bitcoin fiyatı son dönemde sürekli olarak yükseliş gördü ve ardından büyük bir düşüş yaşadı. Tüm bunlar Bitcoin fiyatının düşecek olduğu ile ilgili bazı büyük iddiaları da beraberinde getirdi. Bitcoin fiyatında olan mevcut düşüş altcoin fiyatlarını nasıl tetikliyor ise benzer bir durumda Bitcoin yükselişinde oldu. Mayıs 2019’da kripto para birimlerinin değeri yükselmeye başladıkça Bitcoin fiyatı ile birlikte altcoinlerin fiyatı da yükselmeye başladı.

Tüm bu olan bitenler, kripto para birimi Bitcoin’in fiyatının yükselmeye devam etmesi sayesinde altcoinleri de etkilemeye başladı. Altcoinler büyük oranda değer kazanırken, yatırımcılar binlerce dolar kar elde ederken her şey güzeldi.

Bugün ise Bitcoin fiyatında 7.662 dolar seviyesine düşüş var. Bu düşüş büyük bir düşüşün habercisi olabilir. Kripto para analisti uzmanlara göre Bitcoin güncel fiyatı düşmeye devam eder ise kripto para piyasalarında büyük düşüşler balinalar sonrasında tetiklenebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sıcak gelişme! Son verilere göre Bitcoin’de düşüş kaçınılmaz, işte nedenleri:

Yatırımcıların sadece tek bir kripto para birimine bakarak hareket ettikleri için Bitcoin fiyatının %3.4’e yakın oranda düşmesinin bazı endişeleri de beraberinde getirdiği belirtiliyor. Bitcoin güncel piyasa hacmi ne kadar olduğu hakkında 136 milyar dolar değerinde kripto para biriminin güncel Bitcoin piyasa hacmini koruduğu görülüyor. Bitcoin fiyatının bu kadar büyük oranda düşüş yaşaması endişe verici olabilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu