Bitcoin fiyatına ne olacak?

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin son günlerde büyük bir toparlanma durumu yaşadı. Ancak kripto para biriminin fiyatında yaşanan bu toparlanma durumu bugünlerde görünen o ki son bulmaya başladı. Kripto para birimi sahipleri, binlerce dolarlık kripto para birimi kayıplarının bugün yaşanan 400 dolara yakın kayıp sonrasında fiyatların düşüp düşmeyecek olduğu hakkında endişe ile hareket etmek zorunda kalıyorlar.

Bitcoin’in yakın vadede düşecek olduğunu ve fiyatların gerilemeye devam edecek olduğunu iddia eden kripto para sahibi yatırımcılar, piyasa hacminin düşmesinin sonucunda 10 milyar dolara varabilecek olan hacim kayıplarının doğal olarak kripto para fiyatlarına yansıdığı belirtildi.

Ancak 5 milyar dolar kaybeden kripto para hacminin henüz 245 milyar dolar seviyesini oldukça iyi koruduğu ve bu kadar düşüşün 24 saatlik hacim için hiçbir şekilde kayıp işareti olmadığı ifade edildi. Yatırımcıların, Bitcoin satın almayı sürdürdüklerine değinen kripto para analistleri, bu süreçte devam etmesi beklenen kripto para fiyatı artışlarının durmaksızın düşüşe sebep olmayacak olduğunu ancak biraz olsun düşüşe sebep olabileceğini belirtiyor. Bitcoin’in fiyat düşüşü bugün devam edecek mi, yoksa duracak mı? Sorusu merak konusu.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
322
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
322
Şaşkın
Lol Lol
40
Lol
Harika Harika
322
Harika
Korkunç Korkunç
282
Korkunç
Yusuf Varsal
Pek fazla bilinmese de Bitcoin kadar önemli olan Blockchain Technology ile ilgili olarak araştırmalar yapıyorum. 27 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!