Bitcoin fiyatında 8.200 dolar aşıldı

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin yakın döneme kadar sürekli olarak fiyatında artış olan bir kripto para oldu. Bitcoin bugün 7.900 dolar sınırından tekrar geri dönerek 7.993 dolara bir sıçrama yaptı. Ancak bu sıçrama bu kadar ile sınırlı kalmadı ve fiyatında tekrar değişim sonrasında 8.200 dolar seviyesi geçildi. 15 Mayıs 2019’da kripto para birimlerinin değerinin bu kadar fazla artacak olduğu tahmin edilebilir olsa da yatırımcıların büyük bölümü için bu ve buna benzer kripto para fiyatlarındaki büyük fiyat değişimleri piyasayı etkiliyor. Piyasanın geleceği açısından son derece önemli bir karar olduğu belirtilen bu kararlı fiyat artışının ne kadar süre devam edebilecek olduğu konusu ise bilinmiyor.

Bitcoin 8.263 dolar.

Bitcoin fiyatının bu kadar hızlı fiyatında bir yükseliş olması yatırımcılar için bir kazanç olabilir ancak henüz bunlar çok az fiyatlar. Yatırımın fiyat değeri 20 bin dolarlık bir fiyat seviyesinden düştüğü için yatırımcılar kısa vadede en azından kripto para birimleri açısından ve gelecek fiyatlar açısından 9.000 doların geçilmesi ve 10 bin dolar 2019 rekorunun kırılması gerektiği düşüncesindeler. Henüz binlerce kripto para yatırımcısı yaptıkları yatırımların karşılığını alamadıkları ve bir süre daha 8.000 dolar ve 10 bin dolar seviyesi arasındaki çizginin kendilerini çok fazla etkileme durumunun olduğunu belirtiyor. Bitcoin fiyatının ne zaman 20 bin dolar rekorunu görecek olduğu hakkında ise henüz hiçbir kripto para yatırımcısı kesin bir tarih beklentisinde olmadıklarını belirtmekte.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
282
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
282
Şaşkın
Lol Lol
403
Lol
Harika Harika
282
Harika
Korkunç Korkunç
242
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!