Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin fiyatındaki değer kaybı sonrasında yatırımcılar interneti salladı!

Kripto para birimi Bitcoin fiyatındaki değer kaybı sonrasında yatırımcılar internet sitelerini salladı. Yatırımcıların büyük bölümü kripto paralardaki bu değer kaybının sebebinin arkasında yatırımcıların olmadığını, balinaların olduğunu tepki göstererek ifade ederlerken, bir tarafta da yatırımın ne kadar sürece değer kaybedecek olduğu konusunu düşünmeye başladılar. Bitcoin eğer yakın zamana kadar yatırımcılardan ilgi görmüyor olsa ve bir anda bu değer kayıpları başlasaydı yatırımcılar bu kadar büyük problemler yaşamayacak olduklarını ve bu sorunlar sebebi panik satış yapanların tekrar piyasaya dönmesinin çok güç olabileceğini açıkladı.

Analistler ise kripto para pazarında bu tür olayların yaşanmasına artık herkesin alışık olması gerektiği ve bu konuda her an düşüş olabilecek olduğu ve bunun arkasında ister 1, ister 1 milyon kişi olsun sonuca odaklanmak gerektiğini açıkladılar. Bitcoin analistlerine göre bu düşüşlerin balina sebebi ile olsa da her an bu riskin olduğunun farkında olmak gerekiyor ve olası düşüşler konusunda yatırımcıların her düşüşte panik satış yapmamaları öneriliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Rejimlerden kurtulmanın yolu: Bitcoin

İnternet sitelerinde gündem: Kripto paralar

İnternet siteleri gece boyunca sürekli olarak Bitcoin ve kripto para haberleri ile doldu taştı. Yatırımcılardan birçoğu kripto para birimlerinin değer kaybının ne kadar süre devam edeceği konusunda bilgi ararken, kripto para birimi yorumcularına göre ise kripto paralar tekrar kendisini yakın zamanda toparlayacak ve bu yine piyasadaki balinalar ve kripto para yatırımcıları sayesinde olacak.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu