Bitcoin Haberleri

Bitcoin Fiyatları, Büyük Yatırımcıların Satışları Nedeniyle Düştü!

En eski kripto para birimi olan Bitcoin, büyük yatırımcıların ters hamlesi ile birlikte düşüş yaşadı. Yatırımcılar, pozisyonlarını satmaya devam ediyorlar ve haliyle bu durum grafiklere de olumsuz yansıyor. 24 saatlik süre baz alındığında 32.939.54 Dolar ve 30.875.63 Dolarlık bir düşüşe imza attı.

Ön görülebilir bir durumda ancak bu denli düşüş bazı yatırımcıları endişeye sevk etti. Çarşamba gününe döndüğümüzde ise 31.768 Dolarlık fiyattan %0.52 yükselerek işlem gördüğünü tespit edebiliyoruz.

Bitcoin (BTC)
http://tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Blackrock ve Goldman İlgisi Gözle Görülür Bir Hal Aldı

Büyük finans kurumlarının yatırım destekli çalışmaları ve aynı zamanda Bitcoin’e olan ilgisi artık gözle görülebilir bir hal aldı ancak olumlu bir gelişmeye gebe değil. Kripto para birimlerinin üzerindeki baskı her geçen gün biraz daha artıyor ve yakın zamanda Ripple olayı da kripto para dünyasını sarsmış durumda.

Yatırımcılar an itibarıyla tedirgin ve nasıl hareket edecekleri konusunda da büyük bir kısmının fikir sahibi olmadığını net bir şekilde görebiliyoruz.

Katılımcılar: Aşırı Balon Bölgesinde

Finansal hizmetler sektörünün önde gelen kurum ve kuruluşlarından bir tanesi olan Deutsche Bank, kalabalık bir anket düzenledi ve çok sayıda yatırımcının katılım sağladığı bu anektte, yatırımcıların bir konuda hem fikir olduklarına tanıklık ettik.

Bitcoin

Bitcoin’in an itibarıyla aşırı balon bölgesinde olduğunu ve temkinli olmanın daha doğru bir hamle olacağını ifade ettiler. 2021 yılı Bitcoin için neler getirir bilinmez ancak kripto para borsasına bakıldığında yatırımcıların büyük bir tedirginlik yaşadığını net bir şekilde görebiliyoruz.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi Ripple’ın SEC davasının devam ediyor olmasının yankıları ve izleri de hali hazırda sürüyor. Ripple ile birlikte bu dava sürecinden etkilenecek çok sayıda dijital varlık mevcut. Bitcoin elbette bunun dışında yer alıyor ancak genel havanın olumsuz olduğunu belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz. Yakın gelecekte davanın sonuçlanacağı ve kripto para borsasının derin bir nefes alacağı belirtilse de bu haber yatırımcıların yüreklerine su serpecek kadar güçlü ve kesinlik kazanmış bir haber değil.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu