Anasayfa Analiz Bitcoin Güçlü Bir Artış Başlattı: Tek Tek Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Bitcoin Güçlü Bir Artış Başlattı: Tek Tek Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Analiz

37.200 dolarlık direnç bölgesinin üstünde güçlü bir artış başlatan Bitcoin (BTC) fiyatı için sırada neler var? Ayrıntılar burada...

Bitcoin Güçlü Bir Artış Başlattı: Tek Tek Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Bitcoin (BTC) fiyatı 37.200 dolarlık direnç bölgesinin üzerine yükseldi. Bitcoin fiyatı şu anda konsolidasyona giriyor. Söz konusu fiyat 37.600 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde daha fazla yükseliş hedefleyebilir.

  • Bitcoin fiyatı 37.200 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde güçlü bir yükseliş başlattı.
  • Fiyat 36.200 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde  36.200 dolar civarında destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti kazançlarını konsolide ederken 38.000 dolara doğru yükselmeye devam edebilir.

Bitcoin fiyatı 36.500 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde yeni bir yükseliş başlattı. Bitcoin fiyatı 37.200 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde net bir hareket için hız kazandı ve yüzde 5'in üzerinde yükseldi.

Aşağı yönlü bir düzeltme yaşanmadan önce 37.971 dolar civarında birkaç haftanın en yüksek seviyesi oluştu. 37.000 dolar seviyesinin altında bir hareket oldu. 

Bitcoin fiyatı şu anda 36.200 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde  36.200 dolar civarında destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi var. Bitcoin fiyatı 36.750 dolar seviyesinin yakınında konsolidasyona giriyor ve yeni bir yükseliş girişiminde bulunuyor. 

Bitcoin Güçlü Bir Artış Başlattı: Tek Tek Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Yukarı yönde ilk direnç 37.000 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel direnç 37.300 dolar yakınında olabilir ve bunun üzerinde fiyat daha da yükselebilir. 

Belirtilen durumda fiyat 37.800 dolar seviyesini test edebilir. Daha fazla kazanç ise Bitcoin fiyatını 38.000 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

Bitcoin Fiyatı için Düşüş Senaryosu

BTC fiyatı 37.000 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkamazsa aşağı yönlü bir düzeltme başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 36.500 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki büyük destek 36.200 dolarlık bölgeye veya trend çizgisine yakın. 36.200 doların altına bir hareket olursa daha fazla olumsuzluk riski var. 

Belirtilen durumda fiyat kısa vadede 35.500 dolarlık temel desteğe doğru düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Bitcoin Güçlü Bir Artış Başlattı: Tek Tek Bu Seviyeleri Görebiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar