Bitcoin Haberleri

Bitcoin güncel fiyatı yükselişe rağmen düşüş eğilimini koruyor!

Kripto paraların değerindeki düşüşler en fazla Bitcoin fiyatı ve ilk 20 altcoinde hissedilmiş ve kripto para birimi sahibi yatırımcılar için bu son düşüşlerin kaybı oldukça fazla ağır gelmişti. Bitcoin 10.000 dolardan düşmüş olmasına rağmen 7.773 dolar oranına kadar gerilemiş olması yatırımcılar üzerinde büyük bir etki bıraktı ve bugün bile o etki devam ediyor. O etkinin hisleri ise yükseliş olmamasından anlaşılabiliyor. Bitcoin 8.300 dolar oranına yükselen fiyatı ile yatırımcıları çekmesi gerek olsa da yatırımcılar yeniden düşüş yaşanabileceği endişesinden ötürü piyasada kripto para yatırımlarına bir süre ara verdiklerini ve kısa süre içerisinde tekrar geri alımlara başlayabilecek olduklarını gösterdiler.

Balinaların milyarlarca doların üzerinde Bitcoin satışı yapması yatırımcıların piyasada yatırımlar konusuda doğru kararlar verememesine ve yatırım yapmayarak sadece gözetlemelerine neden oldu.

Bitcoin düşecek mi?

Bitcoin 8.300 dolardan bir süre sonra yeniden 9.000 dolara yol çizebilir. Ama bu yol çizilmeden hemen önce fiyatlar yeniden 8.000 dolara gerileyebilir ve 300 dolarlık değer kazanması pek bir şey ifade edemiyor. Kısa sürede 10.000 dolara yükseliş görülmesi hakkında bazı Bitcoin analistleri iddialı olsa da her zaman her iddia doğru çıkmadığı için ve piyasanın çok oynak olduğu için yatırımcılar çok kısa süreliğine de olsa güvenip yatırım yapamıyorlar.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Japonya: Bitcoin bir ''kripto varlık'' olarak tanınacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu