Bitcoin Haberleri

Bitcoin için Abartılı Tahminler Gelmeye Devam Ediyor

Tarihin en büyük para birimi ile henüz tanışmadıysanız eğer sizler de onu mercek altına alabilir ve kısa bir süre içerisinde fikir edinebilirsiniz. Bitcoin, kırdığı rekorlar ve yaşadığı sert düşüşler ile birlikte her daim gündemde kalmayı başarıyor. Yatırımcılar için gerçek bir risk ve kumar olabilir ancak milyonlarca insanın göz bebeği olduğu gerçeğini unutmamak gerekiyor.

Bitcoin, hali hazırda en çok kazandıran ve yine en çok yatırım yapılan dijital varlıkların başında geliyor. Tesla gibi büyük markaların da destek vermesi ve yatırımlarını bu varlığa yapması ile birlikte adını daha sık duyar hale geldik. Peki ama bundan sonra bitcoin’i nasıl bir gelişme bekliyor ya da geleceğin parası olarak lanse etmekte haklı mıyız?

Dijital varlık piyasasının en eğlenceli tarafı da tahmin yapma konusunda herkesin özgür olmasıdır. Bitcoin için de aynı durum geçerli ve az sonra duyacağınız rakamlar eminiz ki sizleri de bir hayli şaşırtacaktır.

William Quigley: 158.000 Dolar

Bitcoin için Abartılı Tahminler Gelmeye Devam Ediyor –
Bitcoin için Abartılı Tahminler Gelmeye Devam Ediyor 2

Eski bir risk ve analiz uzmanı olan bu isim, Bitcoin’in yıl sonunda 158.000 Dolar’lık seviyeyi rahat bir şekilde aşacağını dile getiriyor. 100.000 Dolar ön görüsü sanıyoruz ki tarihe karışacak çünkü rakamlar her geçen gün biraz daha yükseliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin neden düşüyor, ne zaman rekor kıracak?

Bu rakamın üzerine çıkanlar da var ve 300.000 dolar gibi bir ön görü de söz konusu. 2021 yılı sonu için en iyi  tahmin ise tabii ki 100.000 Dolar seviyeleri ve aslında analistlerin büyük bir kısmı da bu rakamda hem fikir görünüyorlar.

Dijital varlık piyasasının en kıymetli ve hali hazırda en büyük para birimi olan bitcoin, bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Milyonlarca insan, onun geleceğin para birimi olacağını söylüyor ve bize soracak olursanız eğer kesinlikle haklılar. En çok kurumsal yatırım desteği alan ve bireysel yatırımcılar ile de piyasa değerini günden güne arttıran bu varlığı sizler de yakın takibe alabilir ve en azından incelemelerinizi hemen şimdi başlatabilirsiniz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu