Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin için rekor yükseliş Aralık ayında olabilir

Bitcoin gelecek aylara hazırlık yapıyor olabilir. Kripto paraların en fazla ilgi görenleri arasında hemen birinci sırada olan BTC’nin gelecek 4 aylık süre içerisinde gösterecek olduğu performans son durumu ve yatırımcı sayısını belirleyecek. Çin, ABD ve İngiltere ile Güney Kore’de kripto paraların kullanım oranlarının daha fazla artması ve dünyada etkin olan kripto para merakının daha fazla artmasının etkilerinin gelecek birkaç aylık sürenin hemen ardından Aralık ayında asıl talep patlamasını yaşatabilecek olduğu bekleniyor.

Aralık 2018’de Bitcoin’in rekor kırması beklentilerinin devamlı olarak artması ve sürekli olarak kripto paraların değerinin artacak olduğuna dair beklenti ve haberlerin yatırımcıları da daha düşük fiyattan daha fazla yatırımlarını arttırmaya teşvik ettiği iddia ediliyor.

ABD’li yatırımcı önemli

Kripto paralar için en önemli yatırımcıların ABD’de bulunduğu, milyarlarca dolarlık yatırımların sadece dünyada ABD’den yapılabildiği için yatırımcı profilinin daha çok ABD’li yatırımcılardan yana olması bekleniyor. ABD’nin hemen ardında ise İngiltere ile Güney Kore gelirken, Çinli yatırımcıların az oranlarda yatırım tercih ettiği ifade ediliyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu