Bitcoin Haberleri

Bitcoin için satın alma zamanı mı?

Bitcoin fiyatı kısa süre önce yatırımcılarına beklemedikleri kadar kayıp yaşatmaya başladı ve kripto para birimi sahiplerinin beklemediği bu düşüşler 2.000 dolardan fazla fiyat düşüşünden sonra ”8.000 dolardan Bitcoin alınır mı?” konusunda soru işareti oluşturdu. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğunu bugün kimse bilmiyor ancak birçok insan kripto para birimlerinin değerinde yaşanan bu düşüşün arkasında neler olduğunu ve ne zaman yükselişler olabilecek olduğunu öğrenmek istiyor. Bitcoin fiyatının yükselmesini bekleyenler ve bu konu hakkında çok fazla iddialar ortaya atanlar var ancak bazı analistlerde fiyatın daha fazla düşebilecek olduğunu ve beklemedikleri sonuçların bile piyasada gündeme gelebilecek olduğunu düşünmekteler.

Bitcoin fiyatının 8.000 dolardan alım için çok kısa süreli bir yatırımcı değilseniz en iyi fiyat seviyesinden yatırım yapmış olabileceğinizin garantisi olabilir. Kısa ve orta vadeli Bitcoin yatırımcısı iseniz kısa vadede bu düşüşlerin son bulması beklendiği için yine kazanç elde edebilir ve orta vadede beklentilerin daha üzerinde kazanç elde edebilirsiniz.

Kripto para fiyatlarının yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında soru işaretleri var ancak 8.000 dolardan sonra düşüş eğiliminin devam etmeyeceği tahmin ediliyor. Yatırımcıların bu dönemde dikkatli olması ve uzun vadeli yatırımlar için 8.000 dolar fiyattan alım yapmanın en doğru tercihlerden bir tanesi olacağı tahmin edilmekte.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin fiyatı 8.700 dolara yükseldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu