Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin ilgi görmeye devam ederse 1 milyon dolara yükselebilir

ABONE OL:

Birçok yönden Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimleri PayPal için önemli bir rekabet ortamı yaratabilse de, kripto para birimleri PayPal için bazı riskler barındırıyor. PayPal dünyada ünü hiç bitmeyecek olan ancak değeri azalabilecek olan bir servis ve servisi kullanmak neredeyse herkes için güvenli.

Kripto paraların güvensiz olduğunu düşünen PayPal, kendilerine rakip olamayacak olan bir sektör için ekstra bir çaba harcamanın yersiz olduğunu ve gerek olmadığını piyasada kendisini geçebilecek şirketler olsa da bugün dünyanın en fazla kullanılan ve güvenilir oluşumlarından birisi olduğunu düşünüyor. Bitcoin, geçtiğimiz on yıl içinde başarılı bir şekilde benimsendi ve kendisini sürekli olarak geliştirdi, bir on yıl sonra ise daha fazla gelişebilir ve PayPal’ı geride bırakabilecek bir atak geçirebilir.

Kripto para sahiplerinin yakın zamana kadar PayPal kullanımı asla azalmadı ve sürekli aynı kaldı.

Casares: Bitcoin (BTC) Başarı Oranı %50

Casares, kripto para birimi Bitcoin’in başarı şansının %50 olduğunu ve eğer gelecek 10 yıl içerisinde gelişmeye devam eder ve insanların ilgisini çekmeyi başarır ise kripto para piyasalarında en çok ilgi gören kripto para birimlerinden birisi olabilecek olduğunu açıkladı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Tahran Times: Telegram'ın kripto parası bizim için büyük risk

Bu yazıda, dijital varlığın en az %50 başarı şansına sahip olmasının birkaç nedeni olarak büyümenin benimsenmesi, yeni yatırımcıların sürekli artması ve işlem hacminde önemli bir artış olduğunu gösteriyor Casares.

10 yıllık kesintisiz çalışmanın ardından, 60 milyondan fazla sahibi ile, ayda 1 milyondan fazla yeni sahibi ekleyerek ve dünya çapında günde 1 milyar dolardan fazla para harcayarak başarılı olma şansı var. Benim (öznel) görüşüme göre, başarı şansı en az %50’dir.

Buna rağmen Casares, Bitcoin’i çevreleyen güçlü temellere rağmen, başarısız olma ihtimalinin en az %20 olduğuna inandığını açıkladı.

Bitcoin büyüleyici bir deney ama yine de şu var:  Bu bir deney. Değersiz olma ve gözden düşme ihtimali henüz hala devam ediyor ve bu hiçbir zaman son bulamayacak olan bir tehdit olacaktır. Benim (öznel) görüşüme göre, Bitcoin’in başarısız olma olasılığı en az %20’dir.

Bitcoin Başarılı Olursa, Değeri 1 Milyon Dolara Kadar Yükselebilir

Casares, Bitcoin piyasasında yatırım yapmanın bazı riskleri olduğunu ve bu riskler nedeniyle yatırımcıların Bitcoin satın almadan önce iyi düşünüp, iyi taşınması gerektiği açıklamasında bulunarak kripto para biriminin bundan sonra önünde olan bazı deneysel adımlar olduğunu ve bunlar iyi olursa kripto para birimi Bitcoin’in değerinin 1 milyon dolara yükselebilecek olduğunu açıkladı.

Benim görüşüme göre, başarı şansı en az %50’dir. Bitcoin başarılı olursa, 1 Bitcoin 7-10 yıl içinde 1 milyon dolardan fazla değere sahip olabilecektir.

Casares, kripto para yatırımı olup olmadığı hakkında bir açıklama yapmadı ancak kripto para birimlerinin geleceği hakkında yapılan çalışmalar, kripto paraların gelecekte 1 milyondan daha fazla değere sahip olarak bugünün sıradan gelire sahip olan fakir sınıfındaki insanları bile milyoner yapabilir. Sadece 1 Bitcoin sahibi olan insanların gelecekte milyoner olması dünyanın daha iyi bir yer haline gelmesi, haksızlıkların azalması ve mevcut finansal sistemdeki gücü kırmayı başarılı hale gelecektir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu