Bitcoin HaberleriBitcoin RehberiCoin Rehberi

Bitcoin İşlem Ücretleri Nedir Nasıl Takip Edilir ?

Bitcoin cüzdanı oluşturduysanız ve madencilik ya da para yükleyerek koin kazanıyorsanız yapmış olduğunuz online işlemleri de takip etmeniz gerekecektir.

Bitcoin cüzdanı oluşturduysanız ve madencilik ya da para yükleyerek koin kazanıyorsanız yapmış olduğunuz online işlemleri de takip etmeniz gerekecektir. Peki Bitcoin işlem ücretleri nedir nasıl takip edilir?

Koin hesabınız için yapmış olduğunuz sanal para birim yüklemeleri ile farklı alt sayfalarda yapacağınız yatırım işlemlerini kontrol edebilirsiniz. Bunun için TxID üzerinden işlem yapılması yeterli olacaktır. TxID kopyalayarak Bitcoin sayfasına ait olan diğer altcoin sayfalarında bu adres kodu sayesinde işlemleri online takip edebilirsiniz.

İşlem Ücretinde TxID Nedir?

Bitcoin cüzdanına istenen oranla canlı para aktarmak ve dolaylı yoldan biriktirilen puanları para birimine çevirmek için takip edilen işlem sayfaları vardır. Cihazınız ve internet adresinizden yapmış olduğunuz TxID kayıt işlemleri sayesinde Bitcoin işlemleri arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz. Bu sayfada onay bekleyen Bitcoin işlemleri ve yatırılan para birimleri gösteriliyor. İşlem süresinde altcoin sayfalarını da ziyaret ederek işlem takibini TxID sayesinde hızlı hale getirmeniz mümkün. Geçmiş tutar işlemi ve anlık yapmış olduğunuz Bitcoin hesap harcamalarını bulabilirsiniz. Genel olarak kullanılan siteler arasında bitcoinfees.earn.com yer almaktadır.

Altcoin Hesaplarını Takip Etmek

Bitcoin için toplanan puanlar, yatırılan paralar ve kazanılan koin kodlarını takip edeceğiniz sitelerdir. Bitcoin ana sitesinde yer alan ve burası ile bağlantılı olarak hizmet veren diğer alt sayfalar bulunuyor. Bağlantılı olan sayfalar arasında geçi yaparak borsa yatırımları ve Bitcoin harcamalarına dair yapmış olduğunuz bütün işlemleri bu geçiş sayfalarından takip edebilirsiniz. Ödenen ve onay bekleyen işlemleri gösteren sayfalardır.

Bitcoin İşlem Takibi

Bitcoin cüzdanı için yapılan yükleme ve harcamalar için kayıt altına alınan işlem hizmetleri bulunuyor. Bu işlemleri takip etmek için hesabınızın bağlı olduğu Bitcoin cüzdanı üzerinden diğer altcoin sayfası için TxID kopyalayarak istenen arama bölümüne bırakabilirsiniz. Ana sayfadan yapılan genel yatırım, yükleme, harcama ve borsa işlemleri için olan işlemleri sırası ve saatine göre bulacağınız alt sayfaları mevcuttur. Yapılması gereken şey; Bitcoin yatırımları takip edilen sitenin adresinden TxID aramasının yapılmasıdır. Bu sayede siz işlem yapmadan ekstradan yapılan diğer sistem işlemlerini online olarak izleyebilirsiniz. En bilinen siteler arasında blockchain.com vardır. Bu siteye işleminizin TxID’sini yazarsanız kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu