Anasayfa Analiz Bitcoin Konsolidasyona Giriyor: İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Bitcoin Konsolidasyona Giriyor: İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Analiz

Konsolidasyona giren Bitcoin (BTC) fiyatının iyi bir yükseliş için hangi seviyeyi geçmesi gerekiyor? İşte ayrıntılar...

Bitcoin Konsolidasyona Giriyor: İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Bitcoin (BTC) fiyatı 25.500 dolar seviyesinin üzerinde konsolidasyona giriyor. 27.000 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir kapanış olması durumunda Bitcoin fiyatı iyi bir yükseliş başlatabilir.

  • Bitcoin fiyatı 26.500 dolarlık direnç seviyesini aşmak için mücadele ediyor.
  • Fiyat 26.100 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında işlem görüyor.
  • BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 26.400 dolar seviyesinin yakınlarındaki destekle bağlantılı yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı.
  • İşlem çifti, bir sonraki büyük hamleden önce belli bir aralıkta işlem görmeye devam edebilir.

BTC fiyatı 26.250 dolar direnç seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası başlattı. Fiyat, 26.500 dolar seviyesini bile aştı ancak ayılar 26.750 dolar seviyesinin yakınlarında aktifti.

26.779 dolar seviyesinin yakınlarında bir tepe oluştu ve fiyat yeni bir düşüşe başladı. 26.500 dolar seviyesinin altında bir hareket oldu. 

Ayrıca, BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 26.400 dolar seviyesinin yakınlarındaki destekle bağlantılı yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı. Fiyat, 26.100 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında işlem görüyor. 

Yukarı yönde ilk direnç 26.400 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. İlk büyük direnç şu anda 26.780 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Fiyat, bunun üzerinde 27.000 dolarlık direnç seviyesine doğru yükselebilir.

Bitcoin Konsolidasyona Giriyor: İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Güçlü bir artış başlatmak için fiyatın 27.000 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor. Belirtilen durumda fiyat 27.800 dolar seviyesini test edebilir. Daha fazla kazanç, 28.200 dolara doğru daha büyük bir artışın hızını ayarlayabilir.

Bitcoin Fiyatı için Düşüş Senaryosu

Bitcoin fiyatı 26.400 dolarlık direnç seviyesini kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 25.900 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 

Bir sonraki büyük destek 25.400 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. 25.400 dolar seviyesinin altına doğru bir kırılma, fiyatı tekrar düşüş bölgesine itebilir. Belirtilen durumda fiyat 24.800 dolar seviyesine düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Bitcoin Konsolidasyona Giriyor: İşte Beklenen Tüm Seviyeler... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar