Bitcoin Haberleri

Bitcoin Madencileri BTC Biriktirmeye Başladı, Bitcoin 40 bin Doları Geçebilir mi?

Bitcoin ağının hash oranı yeni zirvelere yükseldikçe Bitcoin madencileri tekrardan BTC biriktirmeye başladı. Madencilerin BTC birikimi yapması genel olarak bir yükseliş sinyali olarak görülür ve fiyatın yükseliş trendi görebileceğini gösterir. Bitcoin birikimlerini borsalara gönderen madencilerin azalması, en iyi kripto para biriminin 1 günlük uzun vadeli grafikteki eşkenar üçgen modelinden ayrıldığı çok önemli bir zamanda geldi.

Bitcoin Madencileri BTC Biriktirmeye Başladı, Bitcoin 40 bin Doları Geçebilir mi? –

Bitcoin fiyatı şu anda 39.231 dolardan işlem görüyor ve 40.000 dolarda ilk direnç var. 40 bin doların üzerinde bir kırılma olursa fiyat kısa vadede 45 bin doları yeniden test edebilir.

Mayıs ayının ikinci haftasındaki piyasa çöküşü, Bitcoin fiyatının tepeden %50 geri çekilmesine ve 30 bin dolarlık 3 ayın en düşük seviyesine ulaşmasına neden oldu. Bu fiyat çöküşü panik satışları ve döviz arızalarına yol açan birkaç FUD tarafından desteklenen aşırı kaldıraçlı bir piyasaya bağlandı.

Bitcoin madenciliği FUD’ı Kuzey Amerikalı madencilerin daha temiz madencilik alternatifleri için baskı yapmasıyla çözüldü ve Bitcoin ağının hash oranı Fud öncesi seviyelere geri dönünce piyasa hissiyatı yeniden yükselişe geçti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Neden Uzun Vadeli Servet Korunması için En İyi Sigorta Politikasıdır?

Bitcoin Zincir Metrikleri Güçlü Temeller Olduğunu Gösteriyor

40 bin doların altındaki fiyat konsolidasyonu, piyasada 3 haftalık baskın düşüş hissinin ardından başka bir patlama için hazır duruyor. Düşüş hissiyatı belki de yakında sona erebilir. Borsa çıkışları devam ettiği ve kurumsal talep güçlü desteğini koruduğu için zincir içi temeller de bu düşüş aşamasında bile bozulmadı.

Bitcoin Madencileri BTC Biriktirmeye Başladı, Bitcoin 40 bin Doları Geçebilir mi? –

Wisdom Tree, Avrupa’da bir Bitcoin ETP’sini piyasaya sürmesi ve Paxful’un Paxful Pay-E biçiminde bir perakende ticari Bitcoin ödeme çözümünü piyasaya sürmesiyle en iyi kripto para birimi Bitcoin’in benimsenme artışı devam etti.

Google, dün ABD müşterilerini hedefleyen kripto para reklamlarına 2018’de koyduğu yasağını kaldırdı. Bu, kripto para borsaları ve hizmet sağlayıcılarının artık hizmetlerinin reklamını yapmak için Google’ın hedeflenen reklamlarını kullanabileceği anlamına geliyor. Tüm bu faktörler Bitcoin’in yükselişine hazır olduğunu gösteriyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu