Bitcoin Haberleri

Bitcoin Madencileri BTC Satışlarını Azalttı

ABONE OL:

Bugün Bitcoin madencilik zorluğu son 2 ay içinde ilk kez düştü. Bu sırada BTC madencileri geçen hafta da kazandıkları BTC miktarından daha fazlasını sattı ve şu anda BTC satışlarını azaltıyorlar.

Bitcoin Madencilik Zorluğu Düştü

TradingView BTC fiyat: http://tradingview.com/symbols/BTCUSD/

BTC madencilik zorluğu bugün %2,87 oranında düşerek 16.85 T’ye geriledi. Bu düşüş başlı başına BTC tarihinde ki ikinci en büyük zorluk düşüşüdür. En büyük zorluk düşüş ise BTC madencilik zorluğunun 17 T’ye düştüğü haziran ayı ortalarında gerçekleşmiştir.

BTC madencilik zorluğu ortalama 1 blok madenciliği süresinin 10 dakikaya yakın olması için her iki hafta da bir ya da her 2016 blokta bir ayarlama görür. BitInfoCharts’a göre 1 BTC blok üretimi şu anda 8 ve 12 dakika arasındaydı ve bu süre yeni BTC madencilik zorluğu ayarlaması ile 9 dakika ve 9 dakika 30 saniye arasına geldi.

BTC hash oranı da şu anda yükselerek 125.72 EH/S’ye çıktı. BTC hash oranının 7 günlük ortalaması şu anda %10 artış gördü.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin ile S&P 500 Korelasyonu %50 Düştü

https://btc.com/stats/diff

Aynı zamanda BTC fiyatı ilk olarak 10 bin dolara ve dün gece 11 doların üzerine çıktı. Ayrıca geçtiğimiz gün BTC madencileri geçen hafta kazandıkları BTC miktarından daha fazlasını sattı ve şu anda BTC satışlarını azaltmaya başladı.

Bitcoin Madenciliği Nedir ve Nasıl Yapılır – 2020 Tam Rehber” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-madenciligi-nedir-ve-nasil-yapilir-2020/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu