Anasayfa Bitcoin Bitcoin Madencisi, Dönüm Noktasını Duyurdu: 60 Milyon Dolar...

Bitcoin Madencisi, Dönüm Noktasını Duyurdu: 60 Milyon Dolar...

Bitcoin

Bitfarms, Bitcoin madenciliğinin genişlemesini desteklemek için plasman kapsamında 60 milyon dolar topladı.

Bitcoin Madencisi, Dönüm Noktasını Duyurdu: 60 Milyon Dolar...

Küresel Bitcoin madenciliği alanında önemli bir oyuncu olan Bitfarms Ltd. kısa bir süre önce büyüme yolunda önemli bir kilometre taşını duyurdu. Şirket, kurumsal yatırımcılarla abonelik anlaşmalarına girdiğini ve Amerika Birleşik Devletleri'nde plasman kapsamında 60 milyon Kanada doları topladığını açıkladı.

Anlaşma, hisse başına 1,35 Kanada doları tutarında 44.444.446 adet adi hisse senedinin ihracını ve 22.222.223 adede kadar ek adi hissenin satın alınmasını sağlayan varantları içeriyor. Bu varantlar, hisse başına 1,61 Kanada doları (1,17 ABD doları) kullanım fiyatına ve üç yıllık kullanım süresine sahip olup genişleme ve yatırım fırsatları için daha fazla potansiyel sunmaktadır.

Bitcoin Madencisi, Dönüm Noktasını Duyurdu: 60 Milyon Dolar...

Toplanan Fonlar Ne için Kullanılacak?

Bitfarms, bu fonların kullanımına yönelik stratejik bir planın ana hatlarını çizdi ve öncelikle bu fonları daha fazla madenci satın almak, altyapıyı genişletmek ve işletme sermayesi rezervlerini güçlendirmek için ayırdı. Bu yatırım, şirketin rekabetçi Bitcoin madenciliği ortamındaki konumunu güçlendirmeyi ve söz konusu şirketi sürdürülebilir büyüme ve gelişmiş operasyonel verimlilik için konumlandırmayı amaçlamaktadır.

H.C. Wainwright & Co. şirketinin münhasır plasman aracısı olarak hizmet vermesi, Bitfarms'ın vizyonuna ve pazardaki potansiyeline duyulan güvenin altını çizmektedir. Plasmanın, alışılagelmiş kapanış koşullarına ve Toronto Borsası onayına bağlı olarak 28 Kasım 2023 civarında tamamlanması planlanıyor.

Plasmanın, düzenleyici parametrelere bağlı kalarak Kanada'da ikamet edenlere menkul kıymet sunmaktan kaçındığını belirtmek önemlidir. Açıklamada, bunun Amerika Birleşik Devletleri'nde satış için bir menkul kıymet teklifi teşkil etmediği vurgulanmakta ve ilgili menkul kıymetler yasalarına uygunluğun altı çizilmektedir.

2017'de kurulan Bitfarms, madencilik havuzlarına hesaplama gücü katkısında bulunma ve Bitcoin cinsinden tazminat alma taahhüdüyle halka açık bir Bitcoin madencilik kuruluşu olarak duruyor. Şirketin altyapısı Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Paraguay ve Arjantin'e yayılmış 11 çiftlikten oluşuyor ve ağırlıklı olarak çevre dostu hidro-elektrik güç kaynaklarından ve uzun vadeli enerji sözleşmelerinden yararlanıyor. Bu taahhüt, Bitfarms'ın sürdürülebilir ve yerelleştirilmiş enerji kullanımı ethosuyla uyumludur.

Şirketin benzersiz teklifi; kurum içi yönetim, elektrik mühendisliği yetenekleri, kurulum hizmetleri ve özel yerinde teknik onarım merkezleri ile desteklenen dikey olarak entegre edilmiş maden çiftliklerinde yatmaktadır. Özellikle Bitfarms, kripto para madenciliğinin rekabetçi dünyasında kilit faktörler olan operasyonel mükemmelliği ve yüksek çalışma süresini teşvik eden tescilli bir veri analiz sistemi kullanmaktadır.

Bitcoin Madencisi, Dönüm Noktasını Duyurdu: 60 Milyon Dolar... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar