Kripto Para Haberleri

Bitcoin, MATIC ve THETA Fiyat Analizi: 28 Haziran

Bitcoin, son birkaç gündür yuvarlandıktan sonra son 24 saatte %4,7’lik bir iyileşme kaydetti. Temel destek seviyelerinde düşüşe rağmen, çoğu altcoin sonraki fiyat düzeltmeleriyle karşı karşıya kaldı ve yazının yazıldığı sırada yeşil renkte işlem görüyordu. Aksine Matic, değerde hafif bir düşüş kaydetti ve kırmızıda işlem görüyordu.

Bitcoin

Bitcoin, MATIC ve THETA Fiyat Analizi: 27 Haziran

Bitcoin, Haziran ayında bazı önemli destek seviyelerini birkaç kez test etmişti. 8 Haziran’da fiyatlar, basın zamanında kaydedilen fiyatlara benzer şekilde 33.000$’a düştü. Bitcoin, geçtiğimiz gün yaptığı toparlanmalara rağmen kırmızı renkte 33.100 dolardan işlem gördü.

Son birkaç gün içinde, kral jeton aşırı satım bölgesinin yakınında gezindi, ancak son 24 saatte durum böyle değildi. Göreceli Güç Endeksi kuzeye, tarafsız bölgeye doğru hareket etti ve bu, pazarın neredeyse eşit sayıda alıcı ve satıcı yaşadığını gösteren bir hareketti. Bollinger Bantları paralel kaldı, bu da fiyatların ağır dalgalanmalar yaşamaması anlamına geliyordu.

Daha fazla düşüş olması durumunda, madeni para tekrar 30.000 $ seviyesinde destek bulabilir ve dikkat edilmesi gereken bir sonraki direnç 36.500 $ olacaktır.

Son olarak, MACD, 28 Haziran’da, basın zamanında bir yükseliş sinyalinin başlamasıyla birlikte bir yükseliş geçişi gösterdi.

İlgili İçerik: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

MATIC 

Bitcoin, MATIC ve THETA Fiyat Analizi: 27 Haziran

Matic, yazının yazıldığı sırada 1,14 dolardan işlem görüyordu, geçen hafta değerlemesinde %21,8 düşüş kaydetti. Madeni para kısa bir toparlanma geçirdi, ancak 25 Haziran’dan sonra değer kaybetmeye başladı. Matic bir yükseliş trendinde hareket ederse, o zaman tekrar 1,22 dolardan direnç görebilir.

Bollinger Bantları, Matic’in sonraki işlem seanslarında ağır bir fiyat dalgalanmasına tanık olmayabileceğini gösteren hafif yakınsama ile paralel kaldı.

Madeni para, son gün içinde sermaye girişlerinde hafif bir artış yaşadı, ancak baskı sırasında madeni para, Chaikin Money Flow’da gösterildiği gibi sermaye girişlerinde küçük bir düşüş kaydetti 

Müthiş Osilatör , yazı yazılırken yeşil çubuklar göründüğü için yükseliş momentumunun başlangıcını gösterdi.

İlgili İçerik: Polygon (Matic) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

THETA

Bitcoin, MATIC ve THETA Fiyat Analizi: 27 Haziran

THETA birkaç gün önce kilit destek seviyesinin altına düştü ve bu seviyeden toparlanma görmeye başladı; ancak, basın zamanında madeni para kırmızı renkte işlem görüyordu. Yazma sırasında, madeni para yükselmeye başladı ve momentum devam ederse, madeni para için bir sonraki direnç 7.30 dolar civarında olacak.

Bollinger Bantları , fiyatların biraz daha yükselebileceği veya düşebileceği anlamına gelen bir miktar farklılık gösterdi. Parabolik SAR , fiyatlar o zamandan beri yükselişte olduğu için 23 Haziran’dan bu yana bir yükseliş eğilimi gösterdi; bununla birlikte, son 24 saat içinde gösterge bir düşüş eğilimi gösterdi ve yazının yazıldığı sırada okuma aynı kaldı.

Son olarak, alt fiyatlarındaki düşüş eğilimine rağmen, MACD histogramları yükseliş momentumunun başlangıcını gösterdi ve ayrıca 28 Haziran’ın erken saatlerinde bir yükseliş geçişi okudu.

İlgili İçerik: THETA (THETA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu