Bitcoin Haberleri

Bitcoin Milyarderi Grayscale, CoinCenter’a 1 Milyon Dolar Bağışladı

ABONE OL:

Kraken’in öncülük ettiği bu hareket ve aslında akım da diyebileceğimiz hamleden sonra Grayscale de bu akıma kayıtsız kalamadı ve 1 milyon dolarlık bağış yaptı. Grayscale, piyasanın önde gelen isimlerinden biri ve yatırımcıların onu çok daha yakından tanıdığını düşünüyoruz.

Kar amacı gütmeyen düşünce kuruluşu olarak lanse edilen Coincenter için bir destek de bu ünlü isimden geldi ve öyle zannediyoruz ki her geçen gün bu akıma katılanların sayısı biraz daha artacak.

Bunun yanı sıra Grayscale bir açıklama daha yaptı ve Şubat 2021’e kadar 1 milyon dolar’a kadar olan bağışlar için de karşılama sözü verdi. Öncülük ettikleri bu akımın ses getireceğini düşünüyor ve ön görüyoruz.

Grayscale Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı

Deneyimli ABD borsası, takvimler 2018’i gösterdiğinde bağış yolunu açtı ve 1 milyon dolar ile bu süreç başlatıldı. Kısa süre içerisinde çok sayıda katılım sağlandı ve diğer firmaların da desteği ile birlikte Kraken girişimlerinin eşleştirilmesi daha kolay bir hal aldı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Dünyada neler oluyor? Hisse senetleri düşüyor, Bitcoin artıyor!

Bu akım birçok önemli marka ve firmayı da harekete geçirdi ve az önce de ifade ettiğimiz gibi bir kar topu gibi toplanarak büyümeye devam ediyor. Kripto para borsasındaki bu tür gelişmeler, bağışların ne derece önemli olduğunu da gün yüzüne çıkartıyor.

CoinCenter’ın Etkisi Nedir?

FinCen, kripto düzenleme çalışmalarına coin center’ın gerçekten büyük bir rol üstlendiğini ve aynı zamanda sorumluluğa sahip olduğunu ifade etti. Abd hazinesinin mali suçları uygulama ağından bahsediyoruz…

Sorunları düzeltme konusunda aldığı rolü kusursuz bir şekilde yerine getiren Coin center, elde ettiği bağış ve yardımlar ile birlikte eminiz ki görevini çok daha profesyonel ve kusursuz bir şekilde yerine getirmeye devam edecektir.

Coin center’ın yönetici direktörünün açıklamalarına da göz atmak isteriz:

Bağışlanan fonları açık ve aynı zamanda destekleyici kripto para düzenlemeleri adına savaşmak için kullanacağız ve bunun sözünü veriyorum.

Bu açıklama, gelen bazı tepkiler üzerine yapıldı ve şu an için şeffaf bir çalışma politikası yürütülüyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu