Bitcoin Haberleri

‘Bitcoin Milyarderleri’ Kitabı Filme Dönüşüyor

Kripto para borsası ve saklayıcısı Gemini’nin ikiz kurucuları Cameron ve Tyler Winklevoss, “Bitcoin Milyarderleri” adlı kitabın filminde yer alacak. Winklevoss ikizleri yeni bir film için tekrardan Hollywood yolunu tutacaklar.

Bitcoin Filmi Geliyor

Gemini’nin (https://gemini.com) ikiz kurucuları pazartesi günü yaptığı açıklamada, kendileri ile ilgili “Bitcoin Milyarderleri” kitabının filme uyarlamak için film yapımcısı Greg Silverman’ın Stampede Ventures ile ortaklık yaptı. New York Times’ın en çok satan yazarı Ben Mezrich’in yazdığı kitap, ikizlerin 2017’de nasıl ilk BTC milyarderi haline geldiğini anlatıyor.

‘Bitcoin Milyarderleri’ Mezrich’in Winklevoss ikizleri hakkında yazdığı ikinci kitaptır. Yazarın ilk kitabı “Kazara Milyarderler” ikizlerin Mark Zuckerberg ve Facebook ile yaptıkları yasal savaşların hikayesini anlatıyor ve bu kitap daha sonra Oscar ödüllü “Sosyal Ağ” filmine uyarlandı.

Winklevoss ikizleri

Greg Silverman:

“Cameron ve Tyler Winklevoss’u hikayelerini bir filme dönüştürmeye ve bizimle birlikte üretmeye ikna edebildiğimiz için çok minnettarız. Bu Rocky’nin benzersiz ve büyüleyici karakterlerle dolu bir dünyada Wall Street ile tanışması gibidir. İnanılmaz bir filmin ortaya çıkacağını düşünüyorum.”

“Samsung, Gemini Borsası ile Ortaklık Kurdu” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/samsung-gemini-borsasi-ile-ortaklik-kurdu/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu