Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin tekrar 8.300 dolara yaklaşıyor

ABONE OL:

Bugün akşam saatlerine doğru 7.300 doları gören Bitcoin fiyatının eski seviyesi olan ve yatırımcılara oldukça iyi kazanç vaat eden fiyat denge seviyesi olan 8.300 dolara doğru ilerlediği görüldü. BTC sahiplerini oldukça fazla heyecanlandıran bu artışların yatırımcılara daha umut verdiği ve 7.300 dolar ila 8.300 dolar arasında 1.000 dolarlık farkın 2 gün içerisinde kapanabilecek kadar küçük fark olduğu açıklamaları, yatırımcıları 1.000 dolarlık artış konusunda heyecanlandırdı.

6.000 dolara düşmüştü

Geçtiğimiz haftalarda 6.000 doların düşük seviyesine inen Bitcoin, tekrar kısa süre içerisinde 7.000 dolar ve üzerini görmüş ve yatırımcıların güvenini tekrar kazanmayı başarmıştı. Bitcoin fiyatlarının gelecek birkaç haftalık sürede ne yönde olacağının tekrar piyasanın geleceği ve güvenini belirleyecek olduğu, eğer ki olası bir düşüş olursa yatırımcıların daha büyük problemler yaşamasının olası olabilecek olduğuna inanılıyor.

  • Bitcoin fiyatı ile ilgili analistler 9.000 doların üstünü kısa vadede görmesinin mümkün olduğunu, bunun için bir süre daha sabır edilmesi gerektiğini belirterek, yatırımcıların bu konuda piyasa verilerini takip ederek tahmin etmesi gerektiğini düşünüyor. BTC fiyatının artması durumunda güven düzeyi de daha fazla artış gösteriyor.
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  ABD Blockchain konusunda sorun görmüyor, Libra için 'sorun görüyor'

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu