Bitcoin Haberleri

Bitcoin, Tesla’nın Desteğinden Sonra Yeni Zirveleri Aramaya Devam Ediyor

BBC’nin raporuna göre Bitcoin, geçtiğimiz hafta 50.000 Dolar’ı aşarak rekor tazelemeye devam ediyor. Pazar gününe dönüp baktığımızda ise güçlü ivmeyi sürdürdüğünü ve 58.000’in üzerine çıktığını belirtmek gerekiyor. Bitcoin gerçekten inanılmaz işler başarıyor ve her geçen gün kendi rekorunu kırıyor.

Ocak Ayı’nın başından bu yana %90’lık yükseliş sergiledi ve bu beklenen bir şey değildi. Tabi bazı manipülasyonların ve kurumsal yatırımcıların katkısı da yadsınamaz. Kimden ve hangi markalardan söz ettiğimizi artık sizler de gayet iyi biliyorsunuz. Peki ama nereye kadar devam edecek ya da bu yükselişin sert düşüş ile tepkisi ne zaman gerçekleşecek?

Bitcoin

Bitcoin Almak Mantıklı mı?

Bunun mantıklı olup olmadığını tartışacak seviyede değiliz. Bugün alım yaptığınızda yarın ne getireceği gerçekten belli olmayan bir dijital varlık. 2018 yılındaki efsanevi düşüşü hepiniz hatırlıyorsunuz. Şu an buna benzer bir düşüş yaşansa eminiz ki birçok yatırımcı elindekini kaybedecek. Aslında büyük yatırımcıların uyarıları da tam olarak bunu işaret ediyor.

Bazıları bitcoin için gerçek bir kumar tanımlaması yapıyor fakat bazı yatırımcıları da küçük küçük kazanmaya ve al sat yapmaya devam ediyorlar.

Bitcoin Rekor Tazeledi

BTCUSD Bitcoin (BTC) Fiyatı - 1 Bitcoin Kaç TL Oldu

Bitcoin için yıl başında 50.000 Dolar ön görüsü ile çok fazla dalga geçildi ve bunun ütopik bir tahmin olduğu söylendi. Bitcoin sadece 1 gün önce 21 Şubat 2021’de 58.000 Dolara kadar çıktı ve bu gerçekten inanılmaz. Peki yeni ön görüler ne? 100 bin Dolar ön görüsü ile dalga geçtiğinizi tahmin edebiliyoruz ancak emin olun Bitcoin bunu aşacak güce sahip bir dijital varlık. Bu arada sürekli olarak kurumsal yatırım desteği alıyor ve dev markaların yatırımları ile birlikte piyasa değerinin de inanılmaz bir seviyeye taşındığını yine net bir şekilde görebiliyoruz.

Bizler de en az sizler kadar heyecanlı ve merak içerisinde bekliyor olacağız. Dijital varlıkların en büyüğü olan bitcoin, tekrar tekrar şaşırtacaktır ve bunu tahmin etmek gerçekten hiç de zor değil. Az önce de dile getirdiğimiz gibi BTC bu güce sahip.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu