Bitcoin Haberleri

Bitcoin trend çizgisinin altına düştü, BTC toparlar mı?

ABONE OL:

Son 24 saatte Bitcoin, alıcıların ve satıcıların kararsızlaşması ile aşağıda yönde hareket başlattı. Lider dijital varlık bir kez daha 55.612 dolarlık seviyeleri ziyaret etti. Bununla birlikte, Bitcoin 59.000 dolarlık direnç bölgesine yaklaşacağına dair güçlü göstergelerin ardından son 24 saat içinde %4’den fazla fiyat düşüşü yaşadı.

Şimdiye kadar BTC 57.000 dolar ile 59.000 dolarlık direnç seviyesi arasında hareket ediyordu. Kısaca 30 Mart’tan itibaren Bitcoin son birkaç gündür aynı trend çizgisinde gidip geliyordu. Bitcoin şu anda dolardan işlem görüyor.

Zincir içi analiz, Bitcoin’de yükseliş olacağını gösteriyor

Bugüne kadar Bitcoin trend çizgisinin dışına çıkmada başarız kaldı. Piyasasanın keskin düşmesiyle lider dijital varlığın tüccarları boğaların fiyatı kritik desteğinin üzerinde tutmaya çalışacağını umuyor. Şu anda bile tüccarların Bitcoin’i ana direnç seviyelerinin üzerine çıkarmaları gerekiyor.

Bitcoin ana direnç seviyesi 59.000 dolar ve 60.000 doların üzerine çıkarsa fiyat 70.000 dolara kadar çıkarabilir. Ancak piyasa yükseliş eğilimi gösteremezse, son birkaç gündür süren menzile bağlı hareket devam edecektir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sam Karagiozis tutuklandı!

Bitcoin’in fiyatı dikkat edilmesi gereken bir şey olsa da, bir Rus grubu kripto para piyasasında telaffuz edilen çeşitli düzenleyici çerçevelere karşı bir kampanya başlattı. Düzenleyiciler benimsemeyi kolaylaştırmanın yollarını bulmaya devam ettikçe, bu düzenlemelerin çoğu her zaman Bitcoin fiyatını Bitcoin’in hareketini etkileyecektir.

Bitcoin düşüşe devam ediyor, toparlanma gelir mi?

Günlük grafikte BTC son birkaç gündür sıkışık bir aralıkta hareket etmeye devam etse de, bugün 55.612 dolara kadar düştü. Şu anki fiyatlardan BTC hala düşüşte.

Bu düşüşten önce Bitcoin %61,8 Fibonacci seviyesini test ettiği için geri çekilme yapacağı düşünülüyordu. Bitcoin bu düzelmeye devam ederse, 60.000 dolarlık direncin tekrardan kırılma zamanı uzayabilir. Boğalar bugünkü düşüşleri alırsa Bitcoin 70.000 dolara doğru yeni bir ralli başlatabilir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu