Kripto Para Haberleri

Bitcoin ve Ethereum’da kâr satışları başladı mı? Sırada ne var?

Bitcoin ve Ethereum bugün de düşüşe devam etmesi ile yatırımcılar endişeye kapıldı. Şu anda BTC ve ETH dışında çoğu kripto para düşüyor. Şu anda bugünkü düşüşlere endişeli olarak bakan birçok kişi olsa da analistler bu düşüş hareketinin sağlıklı bir düzeltme hareketi olduğunu söylüyor.

Ünlü analist Michael Van de Poppe kısa süre önce Bitcoin’de bu ay içinde keskin bir düzeltme olacağını söylemişti. Michael Van de Poppe; Bitcoin’in Aralık ayı boyunca tepe arayışı yaptığını söyledi ve bu fırsatın altcoin almak için bir fırsat olduğunu ama yine de altcoinlerin çok fazla yükseldiğini söyledi.

Bitcoin (BTC), Çin

Michael Van de Poppe BTC/ETH’yi değerlendirdi

Yukarıdaki açıklamalarına ek olarak Michael Van de Poppe; Bitcoin’in daha büyük bir düzeltme yapacağını ve altcoinlerinde BTC’yi izleyeceğini söyledi. Bu açıklamalarına ek olarak başarılı analist ETH/BTC kurunun 0.032 ve 0.029 arasına gerileyeceğini söyledi. Bu seviyeler ETH açısından 1.700 dolar ve 1.530 dolar arasına geliyor.

Michael Van de Poppe’un dün başlayan ve bugün devam eden keskin düzeltme hareketini sağlıklı bir düzeltme hareketi olarak betimlemesi çok önemlidir.

Michael Van de Poppe:

Günümüz fiyat hareketleri geçtiğimiz aylardan çok farklı. Geçtiğimiz aylarda Bitcoin düştüğünde altcoinler yükseldi. Şu anda Bitcoin düşüyor ve altcoinlerde Bitcoin ile birlikte düşüyor. Bu zayıflığın bir göstergesidir. ETH/BTC fiyatının 0.023’e (1.220 dolar) düşeceğini sanmıyorum.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu