Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin ve Ripple arasındaki sular ısınıyor

Bitcoin ve Ripple arasında sular daha fazla ısınmaya devam ediyor. Kripto paraların gücünü göstermeye başlaması ve tekrar eski günlerine geri dönmeye yönelik adımları dikkat çekerken, yatırımcıların büyük bir kısmını etkileyen fiyat değişim ve artışları ise daha büyük kazanç için adeta bir zemin hazırlıyor.

Büyük kripto para sahipleri için ise tercihler son 2 haftaya yakın süredir Bitcoin ve Ripple arasında gidip geliyor. Büyük yatırımlara sahip olan kişiler, bu konuda yapacak oldukları yatırımlarda Ripple’ı tekrar 2. sıraya koymaya başladıklarını, bu hafta %40 oranında değer artışı kazanmasının olumlu bir ortam yaratmak için iyi bir pozisyon olduğunu belirtiyor.

Her ikisi kazandırabiliyor

Her iki kripto paranında kazanç getirici yatırımlar olması ve 2 haftanın en ilgi çeken 2 kripto parası olması geleceğe yönelik daha fazla vaat veriyor. Büyük yatırımcıların tercihleri arasında ilk sıralarda bulunmaya başlayan Ripple’ın bu konuda rakibi olan Bitcoin’i geçip geçmemesi konusu ise gelecek süreçte işlenecek olan piyasa verileri ve yatırımcıların güncel tercihlerine bağlı olarak değişmesi çok fazla olası.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu