Bitcoin Haberleri

Bitcoin Yaratıcısı, Dünyanın En Zenginleri Arasında Yer Alıyor

Dijital varlıkların başlangıcı olarak lanse edilen Bitcoin, Satoshi Nakamoto tarafından yaratıldı. Bu takma ismi hepimiz yakından tanıyoruz ve bazılarımız ona teşekkür etmeye devam ediyor. Piyasaya ilk çıktığı gün pizza satın alınarak bir ödeme aracı şeklinde kullanılan Bitcoin, an itibarıyla sektörün en çok kazandıran varlığı olmayı başarmış durumda.

Peki Bitcoin yaratıcısı ne durumda? Açıklanan servetine baktığımızda dudak uçuklatacak bir rakam karşımıza çıkıyor. 60 milyar dolar değerinde bir servete sahip olduğu ifade ediliyor ve tabi bu açıklanan rakamın sadece bir kısmı. Dijital para zenginlerinin yanı sıra dünyanın en zenginleri listesinde de yerini almış durumda.

Bitcoin ile zengin olmak tabii ki mümkün ancak elinizde güçlü bir para varsa bunu gerçeğe dönüştürmek daha kolay olacaktır. Nakamoto öyle zannediyoruz ki bunu ön görebilen nadir insanlardan biri. Hali hazırda listenin en üst sıralarında yer alıyor ve yakın gelecekte Bitcoin’in daha da yükselmesi sonucu servetine servet katacaktır.

Elon Musk da Bu isimlerden Biri

Bitcoin’in denilince akla gelen bir diğer isim de Elon Musk oluyor. Tesla yatırımı ve kişisel yatırımları ile birlikte sık sık gündeme gelen bu isim, Bitcoin’in kurumsal bazda desteği açısından önemli bir role sahip. Hatta onun yatırımlarından sonra birçok dünya devi marka da bitcoin’e yöneldi ve hali hazırda yatırım yapmaya devam ediyorlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoininizi Çalınmaktan Nasıl Korursunuz?

Elon Musk da an itibarıyla Bitcoin zenginleri listesinde en üst sıralarda yerini alıyor ve Bitcoin yükselmeye devam ettikçe servetine servet katıyor. Bitcoin, an itibarıyla en çok kazandıran dijital varlıklardan biri.

Devam eden yükseliş eğilimi ile birlikte analistlerin yıl sonu 100.000 Dolar ön görüsü de bir kez daha gündeme taşındı. Yakın gelecekte neler olup biteceğini hep birlikte merakla bekliyor olacağız. Şu an için gündemin en önemli konularından biri durumunda ve Dogecoin ile birlikte gündemi paylaşıyor. Bitcoin sahipleri de bu süre zarfında servetlerine servet katarak yatırımlarının karşılığını alıyorlar.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu