Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin yatırımcıları yarı yolda mı bıraktı?

ABONE OL:

Bitcoin fiyatının ne kadar düşeceği konusunda beklentiler, son derece korkutucu olabilirken, bazı beklentiler ise son derece yüksek olduğundan ötürü koin sahipleri hangi taraftan yana karar verecek olduklarına yönelik bir karar veremiyorlar. Piyasada uzunca bir süreden beridir bulunan birçok kişi, nasıl karar vereceği ve satım yerine alımları tercih edip etmemesi gerektiği gibi konularda karar veremediklerinden dolayı ne yapacak oldukları konusunda sürekli olarak bir yanıt aramak zorunda kalıyorlar. Bir süre önce yükselmeye başlayacak olduğu beklentileri olurken, bugün düşüş yaşayarak %11 oranına varan oranlarda değer kaybetmesi Bitcoin fiyatında düşüşlerin daha yüksek olabilecek olduğunu gösteriyor. Bitcoin Cash fiyatında olan %20 düşüş oranının artması sonucunda piyasada diğer koinlerde de değer kayıpları yaşanması bazı koin sahiplerinin BTC için endişe etmelerinde haklı olmalarına sebep oldu.

Bitcoin Cash için hard fork dolayısı ile düşüşlerin yüksek iken, Bitcoin için düşüşlerin sebebinin ne olduğu konusu ise hala saptanmış değil. Birçok farklı iddia olmasına rağmen bu iddialar konusunda kesin bir bilgi olmaması, yatırımcıların kısa ve uzun vadeli beklentilerinin sürekli farklı yöne doğru gidiyor olması, piyasanın ne yapacak ve nasıl yükselecek olduğunun beklentilerinin sürekli yerini düşüşlere bırakıyor olması gibi nedenler sürekli olarak yatırımcılar etkiliyor ve Bitcoin sahipleri karar vermek konusunda daha fazla zorlanıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  BNB Artık İsviçre SIX Borsasında ETP Olarak İşlem Görecek

Bitcoin ne kadar düşebilir?

Bitcoin fiyatının ne kadar düşebileceğine yönelik beklentiler, fiyatın önce 4.500 dolar, sonra 3.500 dolar, sonrasında ise 2.500 dolar ve en beklenmedik olasılık ise 1.000 dolar ve altında bir sınıra kadar gerilemesi beklentisi. Craig tarafından yapılan açıklamada 1.000 dolara kadar düşürmekle tehdit edilmesinden hemen sonra piyasada beklentiler 1.000 dolar sınırının altına düşüş olması durumunda yatırımcıların nasıl geri kazançlarını elde edebilecek oldukları konusunda merak uyandırdı.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu