Bitcoin Haberleri

Bitcoin Yeniden 60.000’i Hedefliyor

Dijital varlık piyasasının en güçlü ve en kıymetli varlığı olarak bilinen Bitcoin, bir kez daha 60.000 Dolar seviyesini hedefliyor. Bizler bu yazıyı yazarken devam eden düşüş eğilimi ile birlikte 58.825,5 Dolar gibi bir rakam karşımıza çıkıyor.

Bitcoin, bu hafta analistlerin tahminlerini yerine getirebilmiş değil. Düşüş eğilimi hali hazırda devam ediyor ve bu hafta analistlerin tahminlerine bakıldığında 70.000 Dolar seviyesini görebiliyoruz. Kısa vadede neler olur bilinmez ancak gelecek üzerine yapılan tahminler hali hazırda bir hayli ütopik ve yine bugün verdiğimiz bir haberde 300.000 Dolar ön görüsünden de söz ettik.

Yıl sonuna gelindiğinde Bitcoin için 100.000 Dolar ön görüsü, en güçlü tahminlerden biri ve Btcion’in bu seviyeyi aşacak güce sahip olduğunu da hepimiz gayet iyi biliyoruz. Dijital varlık piyasasının en dengesiz varlığı olarak lanse edilen Bitcoin’i yakından takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Geleceğin Parası Yıl Sonu 100.000 Dolar’ı Görebilir

Az önce de söz ettiğimiz gibi analistlerin hem fikir olduğu değerlerden biri de kesinlikle 100.000 Dolar. Bu rakamı aşacak güce kesinlikle sahip ve 60.000 Dolar seviyesini bir kez daha aştığı andan itibaren yeni bir ralli beklendiğini de hatırlatmak isteriz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Tether’in Piyasa Değerinin %42 Büyümesi Piyasanın Yükseleceğini Gösteriyor
Bitcoin (BTC)
Bitcoin Yeniden 60.000’i Hedefliyor 2

Bitcoin, birçokları için geleceğin parası olarak lanse ediliyor. Büyük bir kesim ise Bitcoin’in hala güven vermediğini ve bir gün büyük patlayacağını ifade ediyor. bizim fikrimizi soracak olursanız eğer Bitcoin kesinlikle gelecekte çok daha fazla değer kazanacak ve yine çok daha fazla yatırımcının dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Henüz tanışmamış olabilirsiniz ancak fikir edinmek ve en azından merakınızı gidermek adına sizler de incelemelerinizi yapabilir ve soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Özel bir varlık ve aldığı kurumsal yatırımlar ile birlikte sektördeki yerini korumayı da başarıyor. Yalnızca bireysel yatırımcılar ile değil, markaların ve kurumsal yatırımların desteği ile de günden güne büyüyor ve bu da Bitcoin’in piyasa değerini büyük oranda arttırıyor. Tesla, şu an için en dikkat çekici kurumsal yatırımlardan biri ve hali hazırda sosyal medyada yankıları sürüyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu