Bitcoin Haberleri

Bitcoin Yorumları: BTC Büyük Bir Harekete Hazırlanıyor Olabilir

Kısa süre önce CryptoCompare Bitcoin yorumu olarak BTC’nin büyük bir harekete hazırlanıyor olabileceğini açıkladı. Analiz şirketi son BTC işlemlerinin giderek artan hacimlerini karşılaştırdı (CAV) ve fiyatın her geçen gün daha da dengesizleştiğini ve böylece piyasanın büyük bir harekete hazırlanıyor olabileceğini tespit etti.

Bitcoin Yorumları: BTC Büyük Bir Harekete Hazırlanıyor Olabilir –

TradingView BTC fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Geçen hafta boyunca, Bitcoin fiyatı 9.670 dolardan 9.000 doların altına düştü ve BTC hızlı bir şekilde toparlandı. O zamandan beri BTC, üst sınırı 9.300 dolar ve alt sınırı 9.011 dolar olan bir aralıkta hareket ediyor. Şu anda Bitcoin 9,139 dolardan işlem görüyor ve yukarıda bahsedilen aralıktan çıkmak için başka bir girişimde bulunuyor.

Bitcoin Yorumları Alistair Milne: Yeni Bir Boğa Rallisi Köşede Olabilir

Önde gelen bir Bitcoin yatırımcısı Alistair Milne Bitcoin yorumu olarak BTC’nin yaklaşık %62’sinin geçen yıl boyunca taşınmadığını gösteren verileri Twitter’da paylaştı. Benzer bir durumun, lider kripto paranın 20.000 dolara yaklaştığı ATH seviyesine ulaştığı 2017’deki büyük boğa rallisinden önce görüldüğü de belirtti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sıcak gelişme: MicroStrategy daha fazla Bitcoin alacak! BTC 50.000 dolara yükseldi

Bitcoin Yorumları: BTC Büyük Bir Harekete Hazırlanıyor Olabilir –

Bitcoin Yorumları Anthony Pompliano: BTC’de İnanılmaz Derecede Boğa Yanlısı Olmamak Çok Zor

Bitcoin yatırımlarıyla ilgilenen Morgan Creek Dijital risk fonunun kurucu ortağı ve BTC destekçisi Anthony Pompliano da Bitcoin yorumu yaparak BTC’de yükseliş yanlısı olduğunu açıkladı.

Pompiliano, dünya geçen yıl ve önceki yıla göre çok daha kaotik hale geldiğinden dolayı günümüz piyasasında ‘Bitcoin’de boğa yanlısı olmamanın’ çok zor olduğunu belirtti.

Bitcoin Yorumları: BTC Büyük Bir Harekete Hazırlanıyor Olabilir –

Birçok önemli faktörden dolayı birçok analist Bitcoin fiyatında bir artış olmasını bekliyor, BTC mevcut finansal sisteme ve gelecekte dolara gerçek bir alternatif haline gelecek. Bu faktörler, Çin’de başlayan salgın, daha sonra dünyanın kilitlenmesi ve bunun neden olduğu ekonomik durgunluk, parasal genişleme girişimlerinin bir parçası olarak FED tarafından basılan milyarlarca miktarda ABD dolarıdır.

Finans dünyasında Pompiliano’ya benzer bir Bitcoin yorumunu da dünyaca ünlü yatırımcı ve yazar Robert Kiyosaki de yapmıştır.

“Balancer Çalınan 450 Bin Doları Kendisi Ödeyecek” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/balancer-calinan-450-bin-dolari-kendisi-odeyecek/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu