Bitcoin Haberleri

Bitcoin Yükselecek mi? Mart Ayı Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini

Gartner tarafından yapılan anket sonucunda şirketlerin Bitcoin’e yeni dönemde de büyük pay ayıracağınız ve hatta %52’sinin doğrudan yatırım yapacağı ifade edildi. Analistler için yeni sınır ise 60.000 dolar. Aslında bir yatırımcı olarak da bunu ön görmek pek de zor değil çünkü 58.000 Dolar seviyeleriniz zorladı ve zorlamaya da devam ediyor.

Yapılan anket ve anketler gösteriyor ki, şirketlerin desteği gerçekten çok önemli ve Tesla da bu şirketlerin başında geliyor. Büyük yatırımlar neticesinde Bitcoin’in piyasa değeri artıyor ve daha fazla yatırımcının merceği altına giriyor.

Kredi Kartı ile Bitcoin (BTC) Alma

Yükseliş Devam Edecek mi?

Eğer ön görüler gerçekleşir ve bahis geçen şirketler söz verdikleri yatırımları yaparsa bitcoin yükselişi çok daha hızlı bir şekilde devam edecek. Tesla desteği sonrası Apple ve Mastercard isimleri de gündeme geldi ve Amazon da yine kulislerde konuşulan markalardan bir tanesi. Bu arada bitcoin ile ilgili önemli bir gerçeği de yine sizinle paylaşmak istiyoruz.

Şu an piyasanın en büyük dijital varlığı ve bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de en fazla kurumsal yatırımcıya sahip olan varlık olduğu içindir. Dev markalar ve şirketler, yatırımlarını Bitcoin’den yana yapmaya devam ediyor ve fiyat yükselmesine rağmen yatırımların ardı arkası kesilmiyor. Az önce de ifade ettiğimiz gibi eğer bu yatırım desteği devam ederse bitcoin’in düşmesi imkansız ve yükselişine tanıklık edeceğimiz de aşikar.

Sert Düşüş Yaşanır mı?

Son dakika: Ünlü analizci Bitcoin'den kazanç sağlamanın 5 yöntemini anlattı

Şu an bu tür bir felaket tellallığı yapmak ek de doğru olmayacaktır. Az önce de ifade ettiğimiz gibi marka yatırımcıları devam ediyor ve bu yatırımlar devam ettiği sürece piyasa değeri artan bir Bitcoin ile karşı karşıya geleceğiz. Tesla, kısa bir süre önce 1.5 milyar dolar değerinde bir btc alımı yaptı ve bunu sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Tesla’nın öncülüğünde birçok marka, yatırımlarını Bitcoin’e yaptı ve bize soracak olursanız eğer ilerleyen yıllar için harika bir yatırım tercihi. Bu önlenemez yükselişi öyle zannediyoruz ki onlar da fark ediyorlar.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu