Bitcoin Haberleri

Bitcoin Yükselişine Devam Ediyor

Yükseliş eğiliminin sekizinci gününde bitcoin yüzleri güldürmeye devam ediyor ve %5.8 oranında bir artış sergileyerek 40.000 dolar’ı aştı. Yıl içerisinde 60.000 ve üzeri seviyeleri gören Bitcoin, büyük düşüş ile hüsrana uğratırken şimdilerde yeniden toparlanma çabasında ve bunu da başaracak gibi görünüyor.

Sektörün en popüler ve en köklü dijital varlığı olan Bitcoin, Tesla ve amazon haberleri ile birlikte ani bir sıçrayışa imza attı ve aslında bu sıçrayışın etkileri de sürüyor. Aslında yalnızca Bitcoin değil, Ethereum’a baktığımızda da aynı yükselişe tanıklık ediyoruz. Uzmanlar, dijital varlıklar ile ilgili kehanetlerine hız kesmeden devam ederken bitcoin için 45.000 Dolar seviyesi ön görülüyor.

Delta Exchange ceo’su Pankaj, 45.000 Dolar seviyesinin gayet kolay aşılacağını ve bu süreç tamamlandıktan sonra 50.000 Dolar’a doğru bir yükseliş gerçekleşeceğini ifade etti. Bu ön görüyü de yine siz değerli yatırımcılar ile paylaşmak isteriz.

Elon Musk ve Pozitif Yorumları

elon-btc

Tesla, bir süre önce attığı adımı bir kez daha atmaya karar verdi ve yeniden Bitcoin’i ödeme sistemleri arasına alabileceğini duyurdu. Aylar önce resmi siteyi ziyaret ettiğinizde Bitcoin’in ödeme seçenekleri arasında olduğunu görebilirdiniz ancak firma bir süre sonra bu seçenekten vazgeçti ve ödeme almayı durdurdu.

Kısa bir süre önce Elon Musk yeniden sahne aldı ve artık Bitcoin’i seçenekler arasına yeniden eklemenin gerekliliğini vurguladı. Bu haber ve duyuru ile birlikte 38.000 Dolar seviyesine sıçrayan Bitcoin, hali hazırda yükseliş eğilimini devam ettiriyor. Bu tür haberler ve gelişmelerin dijital varlıkların üzerindeki etkisi yadsınamaz. Elon Musk da bunun farkında ve attığı her tivitin gündem yaratacağını ve piyasaları etkisi altına alacağını gayet iyi biliyor.

Bitcoin yatırımcıları bu durumdan memnun görünüyorlar ve az önce de ifade ettiğimiz gibi uzmanlar da bu yükselişin bir süre dava devam edeceğini dile getiriyorlar. 50.000 dolar şu an için beklenen seviye ve bu nokta aşıldığında bir kez daha 60.000 Dolar’ı görmek, en azından yıl içerisinde neden olmasın dedirtiyor.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 2 Puan: 1]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün