”Bitcoin yüzde 40 düzeltme görebilir”

1 Dakikada Okunabilir


Ran Neuner, kripto para yatırımcılarına seslendi. Bitcoin sahiplerinin bu dönemde iyi karar vermeleri ve düzelme olacak olduğunu açıkladı. Ran Neuner, kripto para yatırımcılarının yatırımlarının değerinin düşebilecek olduğu hakkında endişelerinin doğru olabileceğini açıkladı.

Tone Vays, son ralli konusunda şüpheci olduğunu ve son dalgalanmanın bir boğa koşusunun başlangıcı olduğuna inanmak için beklemek gerektiğini açıkladı.

%33,3 ile %40 arasında Bitcoin fiyatında bir düzeltme olacak olduğunu düşünüyorum… Hala biraz şüpheciyim. Piyasa bu düzeltme hareketinden sonra Bitcoin ve altcoin fiyatlarında yükseliş olacaktır, beklenenden daha büyük oranda yükseliş olacaktır. – Ran Neuner

Bitcoin piyasada 8.000 dolar seviyesine çok çok yakın bir fiyattan alıcı buluyor. Yatırımcılar, binlerce dolar değerindeki yatırımın düzeltme sonrasında %40 oranında düşüş yaşamasının kabul edilemez bir sonucu olabilecek olduğu endişesini yaşıyor.

Peter Brandt, parabolik ralli yolunun 6,600 ve 6,800 dolarlık dirençler nedeniyle devam ettiğini söyledi ve açıklamasına şöyle bir açıklık getirdi:

 

5.700 dolar ve 6.000 dolar arasının test edilebileceği konusunu tekrar gözden mi geçirmemiz gerekiyor?

Ran Neuner ve diğer kripto para analistlerinin yaptıkları açıklamalar ne kadar bazı riskler barındırıyor olsa da kripto para yatırımcıları bu dönemde yapılması gereken hakkında en kısa süre içerisinde doğru bir yol haritası belirlemek ve bu yol haritasına göre hareket etmek zorundalar. Aksi durumda kripto para yatırımlarından geri dönüş oldukça fazla düşük kalabilir ve bu da yatırımcıların işine yarayacak kazanç getiremeyebilir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
363
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
363
Şaşkın
Lol Lol
80
Lol
Harika Harika
363
Harika
Korkunç Korkunç
322
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!