Bitcoin Haberleri

Bitcoin’de Düşüş Devam Ediyor

Bizler bu yazıyı paylaşırken Dolar seviyelerinde seyreden Bitcoin, düşüş eğilimini sürdürüyor. Uzmanların 60.000 dolar seviyesinden sonra 70.000 Dolar seviyesini ön gördüğü dijital varlık, hal hazırda bu seviyeye ulaşacak güce sahip değil. An itibarıyla analistlerin büyük bir kısmı düşüşün devam edeceğini ifade ediyor.

Tesla yatırımı sonrası ivme kazanan ve yine Elon Musk tivitleri ile birlikte bir kez daha dikkatleri üzerine çeken varlık, sert düşüş sonrası yeniden toparlandı. Hali hazırda en dengesiz dijital varlıkların başında geliyor ve zaten az önce kurduğumuz cümleyi dikkatli bir şekilde okursanız bunu fark etmeniz pek de zor olmayacaktır.

Peki ama Bitcoin’i bu dönemde bu denli hareketli ve dengesiz hale getiren en önemli husus nedir? Elon Musk manipülasyonu bunun en önemli nedenlerinden biri diyebiliriz. Yatırım ve tivit sonrası yaşanan yükseliş sonrası sert düşüş ile birlikte kabus başladı ve birçok yatırımcı için bu kabus devam ediyor.

60.000 Dolar’ı Görecek mi?

Bu hafta 60.000 Dolar’ı görmesi beklenen bir yükseliş değil. Analistlerin yorumlarını aktarıyoruz ve herhangi bir şekilde bu ön görüye rastlamadık. Bitcoin, son dönemin en dikkat çekici varlıklarından biri ve sık sık gündeme gelmeyi de başarıyor. Bazen sert bir yükseliş bazen güçlü bir kurumsal yatırım desteği ve bazen sert bir çöküş ile onun haberini sık sık yapıyoruz.Bitcoin

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyat Analizi 12 Ağustos 2020

60.000 Dolar ön görüsü yakın zamanda çok fazla dile getiriliyordu ve hatta bir haberimizde 70.000 Dolar seviyesinden söz etmiştik. Şu an ki tabloya bakıldığında ise bunun pek de mümkün olmadığını net bir şekilde ifade edebiliyoruz. Peki ya bundan sonra ne olacak?

Kripto para varlıkları ile ilgili net ya da buna yakın tahminlerde bulunmak emin olun bir hayli zor. İnsanları bu piyasalara daha yakın hale getiren en önemli ve en heyecan verici detaylardan biri ise ani yükseliş ve düşüş durumlarıdır. Kısa bir süre içerisinde zengin olma ihtimaliniz her zaman için var. Fakat tam tersi bir durum da söz konusu olabilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bu bitcoini anlamak gerçekten mümkün değil. rekor kıracak 100 bin dolarlara yükselecek diyoruz ama hep terste bırakıyor bizi, Allah sonumuzu hayır etsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu