Anasayfa Analiz Bitcoin'de Piyasa Hakimiyeti İsteniyorsa, Bu İki Seviye Aşılmalı..

Bitcoin'de Piyasa Hakimiyeti İsteniyorsa, Bu İki Seviye Aşılmalı..

Analiz

Bitcoin (BTC), 17.000 dolarlık tavan fiyat seviyesinde güçlü bir dirençle karşılaşmaya devam ediyor. İşte detaylar..

Bitcoin'de Piyasa Hakimiyeti İsteniyorsa, Bu İki Seviye Aşılmalı..

Bitcoin (BTC), son 24 saatte piyasa değerinin %2'sini kaybetti. Geçen hafta, Bitcoin (BTC) aynı fiyat bölgesinde gezindi ve iki haftadan fazla bir süredir 17.000 $ fiyat direnç bandına dokunmadı.

Şu anda, Bitcoin'de (BTC) düşüş eğilimi var. Teknik görünüm, alım gücünün güç kaybettiğine işaret etti. Bununla birlikte, Bitcoin'in (BTC) ne zaman dibe vuracağını tahmin etmek için henüz çok erken. Bu da bu konsolidasyon aşamasının uzayacağı anlamına gelebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı Kasım ayı boyunca son derece değişkendi. Bitcoin (BTC), bu ayın ilk haftasında 21.000 dolardan 15.500 dolara düşüşe tanık oldu. Kripto para geçen hafta bu düşük seviyeleri tekrar ziyaret etmişti. Tekrar diplere dokunduktan sonra Bitcoin (BTC), kaybettiği değerinin bir kısmını geri kazandı ve 16.500 dolardan işlem gördü. Bitcoin (BTC) henüz boğaların piyasa hakimiyet kurması için iki hayati fiyat seviyesini aşmadı.

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: 1 Günlük

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: 1 Günlük

Bitcoin (BTC), yazı yazılırken 16.200 dolardan işlem görüyordu. Boğalar 17 bin doları geçmeye çalıştı ancak her seferinde reddedildi. Sürekli reddetme, kripto paranın 15.500 dolardan 16.800 dolara yükselirken yukarı yönlü hareketini durdurdu.

Bitcoin (BTC) için acil direnç işareti 16.600 dolarda kaldı. Daha kısa bir zaman diliminde, Bitcoin (BTC) bir daralma modeli oluşturuyor. Bitcoin (BTC) 17.000 Dolar seviyesinde reddedilmeye devam ederse, 15.500 Dolar seviyesine düşecek ve 14.000 Dolar fiyatına yakın işlem görecek. Bitcoin (BTC) için iki önemli seviye sırasıyla 16.600$ ve 17.000$'dır.

Teknik Analiz

Teknik Analiz

Bitcoin (BTC), günlük grafikte alıcılarda düşüş gösterdi. Göreceli Güç Endeksi 40 işaretinin altındaydı ve bu, kripto para ayıların pençesinde olduğunu gösteriyor. Satıcıların alıcılardan daha fazla olduğunu gösterdi.

Bitcoin (BTC) fiyatı, satış gücünü vurgulayan ve piyasa fiyat ivmesini satıcıların yönlendirdiğini gösteren 20 Basit Hareketli Ortalamanın (MA) altındaydı. Bitcoin (BTC) 17.000$ seviyesini aşarsa, kripto paranın 17.200$ seviyesinin üzerinde işlem görmesi önemini koruyor; bunu yapmamak, fiyat hareketi hızla tersine dönebilir.

Teknik Analiz

Bitcoin (BTC), bir günlük grafiğinde yavaş yavaş bir satın alma sinyali oluşturmaya başladı. Bu, alıcılar üzerinde hareket ederse Bitcoin (BTC) 17.000 $ işaretini geri almaya çalışabileceğini gösterir.

Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması, bir yükseliş geçişi geçirdi ve satın alma sinyaline karşılık gelen yeşil sinyal çubukları oluşturdu. Bollinger Bantları (BB) fiyat dalgalanmasını ve oynaklığı gösterir, bantlar daha kısa zaman diliminde daha fazla fiyat hareketi daralması beklentisiyle daraltılmıştır.

 

Kaynak: NewsBTC

Bitcoin'de Piyasa Hakimiyeti İsteniyorsa, Bu İki Seviye Aşılmalı.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar