Bitcoin Haberleri

Bitcoin’de Son Durum

Bu sabah saatlerinde Bitcoin bizleri bir kez daha şaşırtmayı başardı ve 39.000 Dolar seviyesine ulaştı. Aylardır yatırımcılara zulmeden dijital varlık, nihayet bir tepki gösterdi ve uzunca bir süredir beklenen yükselişe imza attı. Bu yükselişin altında yatan mevcut nedenler tabii ki var. Bu nedenleri az sonra daha detaylı bir şekilde inceleyeceğiz ve dilerseniz öncelikli olarak son duruma ve güncel fiyatına hep birlikte göz atalım.

Bitcoin, bizler bu yazıyı yazarken 38.423 Dolar seviyesinde seyrediyor ve %11 oranında bir yükselişe imza attığını da görebiliyoruz. Hali hazırda yeşiller keyif verici bir görüntü sergiliyor ve yükseliş eğiliminin devam ettiğini de ifade etmek gerekiyor.

Bitcoin yatırımcılarına nefes aldıran bir sabah olduğunu düşünüyoruz ve daha da önemlisi yatırımcılar artık ne yapacaklarını gayet iyi biliyorlar. Son 3 aylık süre zarfında kötü günle geçiren sektörün en büyük dijital varlığı, şimdilerde bir kez daha gündeme gelmeyiş başardı.

Amazon İddiaları Güç Verdi

amazon

Kısa bir süre önce haberini yaptığımız Amazon iddiası, uzmanlara göre Bitcoin’in yükselişindeki en önemli destekçilerden bir tanesi. Amazon, kısa bir süre sonra ve hatta yıl sonuna doğru bitcoin’i ödeme seçeneklerine eklemeyi planlıyor. Bu haber ile birlikte Tesla’nın haberi de Bitcoin’i tetikledi.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi 40.000 Dolar seviyelerine kadar yükseldi ve hali hazırda bu yükselişini de herhangi bir sorun yaşamadan sürdürüyor. Birçok farklı markanın bitcoin için harekete geçtiği gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Bu gerçekler ile birlikte dijital varlık sektördeki yerini daha güçlü ve daha güvenilir hale getirmeyi başaracaktır.

Yatırımcılar için güzel bir sabah oldu ve hali hazırda bu güzellik devam ediyor. Peki ama yakın gelecekte neler olacak? Bunu kestirmek ya da bununla ilgili bir tahminde bulunmak ne yazık ki pek kolay değil. Bizler de en az sizler kadar meraklı ve heyecanlıyız. Gelişmeler elimize ulaştığı takdirde yine bu sayfa aracılığı ile paylaşacak ve sizlere de bilgi vereceğiz.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün