Anasayfa Analiz Bitcoin'deki Artış İyi Bir Başlangıç mı? Bundan Sonra Ne Olacak?

Bitcoin'deki Artış İyi Bir Başlangıç mı? Bundan Sonra Ne Olacak?

Analiz

Güçlü bir artış ile dikkatleri üzerine çeken Bitcoin (BTC) fiyatında bundan sonra hangi seviyelere tanıklık edebiliriz? İşte ayrıntılar...

Bitcoin'deki Artış İyi Bir Başlangıç mı? Bundan Sonra Ne Olacak?

Bitcoin (BTC) fiyatı yüzde 15'in üzerinde artışla 35.000 dolarlık direncin yakınında işlem görüyor. Bitcoin fiyatı başka bir artış başlatmadan önce kısa vadede düzeltme yapabilir.

  • Bitcoin fiyatı, spot ETF'in DTCC'de listelendiğine dair spekülasyonların ardından güçlü bir yükseliş başlattı. 
  • Fiyat 34.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 32.500 dolar civarında destekle bağlantılı bir yükseliş trendi çizgisi oluşuyor.
  • İşlem çifti yükselişine devam etmeden önce kısa vadede düzeltme yapabilir.

Spot ETF'in DTCC'de listelendiğine dair spekülasyonların ardından Bitcoin fiyatı güçlü bir artış başlattı. Bitcoin fiyatı 32.000 dolarlık direnç bölgesini kırdıktan sonra yükseliş ivmesi kazandı.

35.000 dolarlık direnç bölgesine doğru iyi bir artış oldu. 35.225 dolar civarında birkaç haftanın en yüksek seviyesi oluştu ve fiyat şu anda kazanımlarını pekiştiriyor. 

Bitcoin fiyatı 34.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 32.500 dolar civarında destekle bağlantılı bir yükseliş trendi çizgisi oluşuyor.

Bitcoin'deki Artış İyi Bir Başlangıç mı? Bundan Sonra Ne Olacak?

Yukarı yönde ilk direnç 34.800 dolar seviyesinin yakınında. Bir sonraki kilit direnç 35.250 dolara yakın olabilir. Son zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı 36.200 dolarlık dirence doğru gönderebilir. 

Bir sonraki kilit direnç 37.000 dolar olabilir. Daha fazla kazanç, önümüzdeki günlerde Bitcoin fiyatını 38.000 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

Bitcoin Fiyatı için Düşüş Senaryosu

BTC fiyatı 34.800 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkamazsa aşağı yönlü bir düzeltme başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 34.120 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki büyük destek 32.800 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın. Trend çizgisi desteğinin altında bir hareket olması durumunda fiyat önümüzdeki seanslarda 31.500 dolar seviyesine doğru düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Bitcoin'deki Artış İyi Bir Başlangıç mı? Bundan Sonra Ne Olacak? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar