Bitcoin Haberleri

Bitcoin’den Yeni Bir Rekor Daha

Dünyanın en büyük kripto para birimi kesinlikle yerinde durmuyor ve her geçen gün yeni bir gelişme ile bizleri bir kez daha şaşırtmayı başarıyor. 63.000 Dolarlık yeni rekor ile tanışmaya hazır mısınız? Coinbase’in merakla beklenen borsa başlangıcı haberi sonrası buna en büyük ve en güçlü tepkiyi veren ilk dijital para Bitcoin oldu. Tarihi rekor ve yükseliş ile birlikte bir kez daha yatırımcıların göz bebeği haline gelmiş durumda.

Salı gününe dönüp baktığımızda fiyatının 63.729 dolar olduğunu görebiliyoruz ve hali hazırda devam eden yükseliş eğilimi de dikkat çekici bir hal almış durumda. Bitcoin’den hemen sonra gelen ikinci büyük kripto para Ethereum ise 2.317 Dolar’a yükseldi ve Bitcoin’i takibini sürdürdü.

Coinbase gelişmeleri ile birlikte dijital paraların bu gelişmeye kayıtsız kalmadığını net bir şekilde görebiliyoruz. Dilerseniz Bitcoin’i daha detaylı bir şekilde inceleyelim ve bu tepkinin yarattığı ortamı da birlikte analiz edelim.

Bitcoin’in Son 6 Aylık Geçmişi

Son alt aylık süreç baz alınarak bir değerlendirme yapıldığında Bitcoin’in ne kadar özel ve kıymetli bir varlık olduğu gerçeğini daha net ve daha çarpıcı bir şekilde görebiliyoruz. Bu süre zarfında %450’lik bir artış yaşandı. Geleneksel piyasalarda bunu başarabilecek tek bir varlık dahi gösteremezsiniz. İnsanların dijital paraları neden tercih ettiğini daha iyi anlıyorsunuz değil mi?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto bankamatik kartları tercih edilmiyor

Aslında yalnızca Bitcoin değil, Dogecoin ve EThereum’a bakıldığında ne demek istediğimizi sizler de çok daha iyi anlamış olacaksınız. Dijital varlıkların bu ani yükselişleri ie birlikte bir sabah uyandığınızda sizler de varlıklarınızı ikiye ya da üçe katlayabiliyor olacaksınız. Tabi bu yükselişlerin tam tersi de mümkün. Ani bir düşüş ile birlikte sert çakılmalar da meydana geliyor ve varlıklarınızın büyük bir kısmını kaybederek hüsrana da uğrayabiliyorsunuz.

Dijital varlıklar her daim risk taşıyor ancak sizler de çok iyi biliyorsunuz ki her yatırım aynı riski barındırır. Eğer bu riski almaya değer görüyorsanız hiç tereddüt etmeden sizler de coin piyasasına adım atabilir ve yerinizi alabilirsiniz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu