Bitcoin Haberleri

Bitcoin’den Yeni Bir Rekor

Dünyanın ilk ve en büyük kripto para birimi olan bitcoin, bir kez daha şaşırtmayı başardı. Yatırım ve ödeme aracı olarak faaliyetlerine devam eden dijital varlık, yıllar önce pizza satın almak için kullanılırken şimdilerde en büyük dijital varlık olarak karşımıza çıkıyor. Her geçen gün yeni bir rekor ile karşımıza çıkan dijital para birimi, 62.000 Dolar seviyesini geçti.

En yüksek gelir sağlayan dijital varlık olmasının yanı sıra yine en çok kurumsal yatırımcıya sahip dijital varlık olarak da gündeme geliyor. 62.575 Dolar seviyesini gördüğü andan itibaren gerek sosyal medya gerek kripto para borsası bir kez daha bu ismi konuşmaya başladı.

Coinbase hisselerinin listeleneceği duyurusu sonrası kısa süre içerisinde büyük bir yükselişe tanıklık ettik. An itibarıyla yatırımcıların yüzü gülüyor ve bir kez daha sene sonu 100.000 Dolar ön görüleri gündeme taşındı. Her zaman söylediğimiz gibi bir sabah uyandığınızda bitcoin zengini olmamanız için hiçbir neden yok.

Bitcoin Yükselişi Devam Edecek mi?

Coinbase hisselerinin listeleneceği haberini dün sabah saatlerinde yapmıştık ve bugün ilk tepki veren dijital varlık Bitcoin oldu. Peki ama Bitcoin yükselişini sürdürecek mi? Geçmiş yıllara bakacak olursanız eğer dijital varlık borsasının en hareketli ve en dengesiz varlığı olduğu gerçeğini sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Yükselir ya da düşer demek için gerçekten müneccim olmak gerekiyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin'e Neler Oluyor, Son 1 Ay Analizi ve Beklentiler ✪ Ağustos

Az önce de dile getirdiğimiz gibi analistler bir kez daha 100.000 Dolar ön görüsünü ortaya koydu. Yıl sonunda bu rakama ulaşacağına olan inançları yüksek. Bitcoin her geçen gün biraz daha şaşırtmayı başarıyor ve 100.000 Dolar olduğunda emin olun bunu garipsemeyeceğiz.

Geleceğin para birimi olarak lanse edilen ve geleneksel para birimlerini geride bırakacağı düşünülen bu varlığı sizler için takip ediyor olacağız. Herhangi bir gelişme olduğunda ya da bu tür düşüş ve yükselişler meydana geldiğinde anlık aktaracağız. Ayrıca Coinbase gelişmesinin piyasadaki diğer varlıklara da etki etmesi bekleniyor ve yatırımcılar için güzel bir hafta olabilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu