Altcoin Haberleri

Bitcoin’e Meydana Okuyan Kripto Para Birimi: Dogecoin

%10.93’lük yükselişe imza atarak 0,403717 Dolar seviyesine ulaşan dogecoin, yeni çağın çılgınlığı olarak lanse ediliyor ve bazı kesimler tarafından Bitcoin’e meydan okuduğu ya da okuyacağı iddia ediliyor. Bitcoin, sektörün en güçlü ve daha da önemlisi en köklü para birimlerinden bir tanesidir. Onun üzerine çıkabilecek ya da onun kadar popüler hale gelebilecek bir kripto para var mı bilinmez ancak şu sıralar Dogecoin’in gündemden düşmediğini de unutmamak gerekiyor.

Piyasaya çıktığı ilk gün bir meme coin yani diğer dijital varlıkları ti’ye alan bir yapılanma olarak gösterildi. Aslında hali hazırda bu değişmedi ve yaratıcısı da aynı şekilde tanımlıyor. Bir şaka para biriminin bu seviyeye geleceğini hiç kimse tahmin edemiyordu ancak birileri onu kıymetli hale getirdi ve önümüze koydu.

Bu ismin kim olduğunu sizler de gayet iyi biliyorsunuz ve dilerseniz bir alt başlıkta bu ismin çalışmalarına ve çabalarına da hep birlikte göz atalım.

Elon Musk, Dogecoin’in Yeni temsilcisi Diyebilir miyiz?

Dogecoin ismini daha önceki yıllarda bu kadar sık duyuyor muydunuz? Belki birçok yatırımcının böyle bir para olduğundan haberi bile yoktu. Peki ne oldu da Dogecoin bu denli popüler oldu? Elon Musk bir tivit attı ve sonrasında bir sosyal mecra uygulamasında konuşma yaptı ve olanlar oldu. An itibarıyla Doge için Bitcoin’in en büyük rakibi diyorlar. Biz bu iddialara katılmıyoruz ancak sergilediği yükseliş gerçekten dikkat çekici bir hal almış durumda ve bunu devam ettirecek güce de sahip görünüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Dogecoin (DOGE) Neden Yükseliyor?

Henüz onunla tanışmadıysanız eğer sizler de yerinizi alabilir ve bu varlığı mercek altına alabilirsiniz. Heyecan verici bir yükselişe imza atan Dogecoin, yeni dönemde yükseliş eğilimini sürdürüyor ve bu da onu daha dikkat çekici hale getiriyor.

Dogecoin, şaka para birimi statüsünü çoktan aşmış durumda ve şu an geldiği seviyeye bakarsanız eğer sizler de ne demek istediğimizi ve neden bu varlığı ön plana taşıdığımızı daha iyi anlamış olacaksınız.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu