Bitcoin Haberleri

Bitcoin’e Neler Oluyor?

Son 24 saatlik süre zarfında 59.289 ve 60.587 Dolar arasında gidip gelen Bitcoin, yeni bir dalgalanma süreci ile karşı karşıya. %0.19’luk bir düşüş sonrası 60.164 Dolar’a gerileyen dijital varlık için haftalık kazanç tablosu 3.61 olarak hesaplanmış durumda. Sektörün belki de en güven vermeyen ancak buna rağmen en çok tercih edilen kripto para birimi diyebiliriz. Yatırımcılar bu tür dalgalanma hareketlerine alışmış durumda ve artık şaşırmıyorlar.

Bitcoin ile birlikte ethereum da şaşırtmaya devam ediyor ve ikinci büyük para birimi olan eth, 24 saatlik süre zarfında %0.48lik bir artış sergileyerek 2.154.62 Dolar’a yükseldi. Haftalık kazanca bakıldığında ise 5.19’luk bir değer karşımıza çıkıyor.

Dikkat çekici varlıklar bu şekilde fakat bitcoin her zaman olduğu gibi piyasayı tutmaya devam ediyor. Peki ya ön görüler? Hatırlarsanız yılın başında 100.000 Dolar haberlerini çok fazla yapmıştık. Şu sıralar ön görüler ile ilgili düşüşler de mevcut ve 100.000 dolar ön görüsü yok olmuş durumda. Peki ama Bitcoin’in geleceği ne olacak?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyat Analizi 30 Temmuz 2020
Bitcoin (BTC)
Bitcoin’e Neler Oluyor? 2

Kurumsal Yatırımlardaki Artış Dikkat Çekici Hale Geldi

Bitcoin geleneksel para birimlerinin yerini tutabilir mi? Güçlü blockhain teknolojisinin desteği var olduğu sürece böyle bir şeyin olması ve yaşanması kimseyi şaşırtmayacaktır. Bitcoin piyasaya ilk çıktığında pizza satın alınan bir ödeme aracı idi. Şimdilerde dünyanın en büyük ve en dikkat çekici kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor.

Gelecekte geleneksel varlıkların önüne geçmesi bizleri şaşırtmayacaktır ve hatta ön görülerimiz değişmedi diyebiliriz. bu yükseliş ve kurumsal yatırım desteğinin her geçen gün artıyor olması da onu bir adım daha öne taşıyor. Yakın gelecekte gelişmeleri aktaracağız ve ne demek istediğimizi bu kez daha iyi anlamış olacaksınız.

Bitcoin, Tesla desteğinden sonra büyük bir yükseliş sergiledi ve buna Apple gibi markalar da dahil oldu. Emin olun daha birçok sektör devi bitcoin’i kabul edecek ve geleceğe dair yatırımlarını da yine bu varlık üzerine yapacaktır. Hal böyle olunca piyasa değeri de katlanacak ve daha fazla insan bitcoin’i tercih etmeye başlayacaktır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu