Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin’i durdurmak imkansız mı?

Bitcoin fiyatının düşüşlerini durdurmanın imkansız olup olmadığı ve nasıl durdurulabilecek olduğu tartışma konularından birisi. Piyasanın milyarlarca dolarlık düşüş yaşadığı son dönemdeki gelişmeler koin sahipleri tarafından eleştiri oklarının Bitcoin’e yönelmesine sebep olurken, bazen ise ünlü kişilerin bu konuda tepki görmesine sebep oluyor. Bitcoin fiyatının düşüş yaşamış ve fiyatının düşmeye devam ediyor olması koin sahiplerinin zararına hane hane rakamlar yazılmasına sebep olurken, bazen ise kripto para piyasasında ciddi kayıpların etkisine sebep olabiliyor. Koin sahipleri durdurulamayan ve düşmeye devam eden Bitcoin fiyatından dolayı piyasayı terk etmek zorunda kaldıklarını ve yatırımlarının değer kaybetmesine göz yummalarının mümkün olmadığını belirtiyor.

Düşüşler öncesi tarihi rekor zamanında satış yapan koin sahipleri fiyat düşüşlerinin en az 3 ay kadar devam etmesini, 3 ay süreden önce tekrar yatırım yapmalarının imkanlar dahilinde olsa da mümkün olmayacak ve izin vermeyecek olduklarını düşünüyorlar.

Bitcoin fiyatı düşecek, çok düşecek. bunu bekliyordum ve sonunda gerçek oldu. 1.000 dolara gerilerse büyük bir yatırım fırsatı olabilir ve bize tekrar 10 kat daha fazla kazanmamıza imkan sunabilir. aksi taktirde yatırımlarımızı Bitcoin’e yapar mıyız? asla yapmayız. 3 ay beklememiz gerekiyor ki düşüşlerin etkisi bitsin.

-rekor zamanı satış yaptığını iddia eden koin sahibi-

Bitcoin fiyatının yükselmesinin 3 ay zamandan önce olmamasına yönelik beklentileri olan bu koin sahibinin beklentisi doğru çıkarsa eski koin sahiplerinin tecrübesini tekrar göstermiş olacaklarını doğrular nitelikte olacak.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu