Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri

Bitcoin’i görmezden gelmek ”mümkün” değil

Bitcoin’i dünyada görmezden gelen hükümetler ve devletler olduğu kadar kripto paraları gören ve kripto paralar hakkında araştırmalar yapan ve çalışmalar yapan hükümet ve devletler bulunuyor. Bitcoin’i görmezden gelen ve kripto paralar konusunda hiçbir adım atmayan devletlerin gelecekte daha büyük sorunlar yaşayabilecek oldukları ve bu sorunların oldukça büyük sorunlar olabilecek olduğu düşünülüyor.

Bitcoin’i tamamen görmezden gelen hükümetlerin kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmaması ve bilgi sahibi olmamak için çaba dahi harcamaması, rakip ülkelerin gelecekte bu konuda daha fazla bilgi sahibi olabilecek olduğunu ve daha fazla bilgi sahibi olmasının etkisi ile daha fazla kazanç ve gelir sahibi olabilecek olduğunu doğruluyor.

Mümkün olmayan nedir?

Bitcoin’i görmezden gelmek mümkün olsa dahi ”tamamen görmezden gelmek” mümkün değil. Bunun nedeni kendisini henüz kanıtlamamış ve kanıtlaması beklenmeyen bir bireysel ödeme aracı olarak tanımlanan Bitcoin’in hükümetler arasında ödeme için kullanılmasa bile ülkelerin merkez bankalarının ve vatandaşlarının kazançları açısından ve güvenliği sağlamak için çok dikkatli olmak ve bu konuda bilgi sahibi olmak gerek.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu