Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Kapatılması Söz Konusu Değil!

Madencilik faaliyetleri, Bitcoin piyasası ve dijital varlıklar derken gündem bir hayli yoğun… Piyasalardaki dengesizliğin yanı sıra Çin ve İran’ın yaptığı açıklamalar da birkaç gündür gündemi meşgul etmeye devam ediyor ve hatta son dönemde Bitcoin ile ilgili iddiaların sayısı da artmış durumda. Bazıları kapatılacağını ve tarihe karışacağını iddia ederken Binance Ceo’su bu haberlere noktayı koydu.

Katıldığı bir konferansta Bitcoin’in kapatılmasının mümkün olmadığını ve tam aksine dijital varlıkların her geçen gün biraz daha gelişip büyüyeceğine dikkat çekti. Zhao, kripto paraların zaman içerisinde geleneksel varlıklar ile birlikte anılacağını da ifade etti. Aslında bunu ön görmek pek de zor değil.

Hali hazırda sektörün en büyük ve en güçlü varlığı olarak karşımıza çıkıyor ve aldığı kurumsal yatırım desteği ile birlikte sektörü domine ediyor. Faaliyetlerin bazı ülkelerce durdurulması ya da birtakım engellemelerin gün yüzüne çıkması ise onu engelleyecek ya da onu kapatabilecek kadar güçlü değil.

Bitcoin’in Geleceği Fazlasıyla Parlak

Bitcoin’in Geleceği

Zhao, yaptığı konuşmada, piyasanın en güçlü varlığının aynı zamanda en güvenilir varlığı olduğunu da ifade etti. Yaptırımlar ve engellemeler elbette olacaktır ancak Bitcoin tüm bunların altından kalkabilecek güce ve alt yapıya sahip bir varlıktır dedi. Listede ilk sırada kendine yer bulan ve bireysel yatırımların yanı sıra kurumsal yatırımlar konusunda da zirvede yer alan dijital varlık, hali hazırda en fazla yatırımcıya sahip olan varlık olarak da karşımıza çıkıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son Dakika: Güncel Bitcoin Balina Verileri Açıklandı!

Çin’in madencilik faaliyetleri ile ilgili aldığı kararlar ve finans kuruluşlarına yaptığı baskı elbette can sıkıcı ancak endişe edilecek bir durum değil. Bitcoin kısa süre içerisinde yeniden toparlanacak ve bazılarına göre 600.000 Dolarlık ütopik değeri de görecektir. Yakın zamanda bu tahmin ile ilgili bir haber paylaştık. Her ne kadar imkansız gibi görünse de sizler de çok iyi biliyorsunuz ki dijital varlık piyasasında imkansız diye bir şey yoktur ve bu rakamı gördüğümüzde bile şaşırmayacağımızı gayet iyi biliyoruz.

İlgili İçerik: Bitcoin Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu