Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Yeşil Düşmanı Olduğu Kanıtlandı!

Bitcoin üretiminde harcanan elektrik miktarı ve çevreye verdiği zarar düşünüldüğünde Bill Gates’in ne kadar haklı olduğunu görebiliyoruz. Çevreciler henüz ayaklanmış değil ancak yakın gelecekte bu tür bir adım atılabilir. Diğer SHA256 kripto para birimlerinin modellendiği bitcoin ağına güç veren temel alt yağı mekaniği baz alındığı takdirde üreticiler bunun normal bir durum olduğunu dile getiriyor ve hatta büyük savunucuları da mevcut ancak çevreye verdiği zarara kayıtsız kalmak ne yazık ki mümkün değil.

Bitcoin, gerçek bir yeşil düşmanı ve üretiminde çok fazla enerji harcanan diğer varlıklar da ona destek vermeye devam ediyorlar. Önüne geçecek ya da bu sorunu iyileştirecek bir teknolojiye ihtiyacımız var. Yakın gelecekte doğaya vereceği zarar artacak ve bu da insanlık için olumsuz bir durum olarak gündeme taşınacaktır.

Bill Gates bu konuda uyarmaya devam ediyor ve neden bitcoin yatırımı yapmadığını da bu şekilde ifade ediyor. doğa dostu bir kripto varlıktan söz etmek tabii ki mümkün değil ancak bunun için çözüm üretmek adına uzmanların harekete geçtiğini de bir kez daha dile getirmek isteriz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin düşüşlerinin etkisi farklı arayışlara yöneltti

Piyasanın En Büyüğü: Bitcoin

Dijital varlık piyasasının en büyüğü olan Bitcoin, her geçen gün daha fazla gündemde kalıyor. Şimdilerde doğa düşmanı olması ile suçlanırken Bill Gates gibi isimlerin de buna destek verdiğini görebiliyor ve söyleyebiliyoruz. Yalnızca sert yükseliş ya da düşüşleri ile değil, aynı zamanda bu tür haberler ile de gündemde yer almaya devam ediyor.

Bitcoin, dijital varlık piyasasını domine eden ve aynı zamanda piyasa değer en yüksek olan varlıktır. Listenin birinci sırasında yer alıyor ve geldiği noktayı kolay elde etmediğini de hatırlatmakta fayda var diye düşünüyoruz. Şimdilerde başı, doğa düşmanı olması ile dertte. Harcadığı ve yaydığı enerji çok fazla ve bu da hem doğayı hem de insanları etkileyebilecek ölçüde. Bununla ilgili çalışmalar başlatılmış durumda ve yakın gelecekte farklı bir teknoloji ile karşı karşıya gelebiliriz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu