Kripto Para Haberleri

Bitfinex Borsasından Çıkan Fonlar Araştırılıyor

19 Mayıs 2019’da @Whale_Alert, kullanıcı adlı Twitter kullanıcısı tarafından yapılan derinlemesine araştırmaların ardından, Bitfinex ile ilgili olarak bir tweet attı ve bu tweet 2.000 Bitcoin ile yakından ilgiliydi. Bitfinex, Binance, Huobi, Coinbase ve diğerleri gibi çeşitli borsalarda dolaşan fonlar, AML yasaları ve daha fazlası hakkında ciddi sorular ortaya koydu ve bu fonların hakkında bazı soru işaretleri oluşmuştu.

İşaretli işlemler 1HL5rZWw5rGzFAB1mThEMxwazEBtWigs7B’den iki farklı cüzdan adrese gönderildi.

Twitter kullanıcısı @Prooffosearch, bu işlemi işaretledi ve [doğrudan veya dolaylı olarak] ilgili borsaların adlarını açıkladı.

Bitfinex borsasından çıktığı iddia edilen 2.000 Bitcoin değerindeki büyük fonlar hakkında soru işaretleri var ancak bu soru işaretlerine yakın zamanda bir yanıt bulmak mümkün olacak mı, yoksa olmayacak mı merak konusu. Yatırımcıların kısa süre içerisinde kripto para borsaları konusunda aklında kalan soru işaretlerine yanıt aradıkları bu dönemde bu tür açıklamalar sadece daha fazla güvenlik sorununa ve daha fazla endişeye sebep oluyor.

Birçok farklı adresi işaretleyen kullanıcı akıllarda bu yaptığı açıklama ile soru işaretinden başka bir şeye sebep olmadı. Sadece soru işaretleri yaratmayı başardı ve bazı kimselerden bu davranışı nedeniyle tepki çekti. Bazı kullanıcılar bu tür şüpheli işlemler hakkında bilgilerin açıklanmasının kendileri için soru işaretine sebep olarak güvenlik sorunu olarak kendilerini büyük oranda riske attığını düşünüyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu